ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

امکان ذخیره و به حاشیه بردن محتوای بخش Stories به اینستاگرام اضافه شد

به نظر می رسد که اینستاگرام به این سادگی ها از تقلید قابلیت های اپلیکیشن اسنپ چت دست بر نمی دارد. حتما یک ماه پیش را به خاطر دارید که این شبکه اجتماعی محبوب قابلیت Story ...

به نظر می رسد که اینستاگرام به این سادگی ها از تقلید قابلیت های اپلیکیشن اسنپ چت دست بر نمی دارد. حتما یک ماه پیش را به خاطر دارید که این شبکه اجتماعی محبوب قابلیت Story اسنپ چت را مستقیما کپی برداری کرده و به اپلیکیشن خود اضافه کرد.

حالا امروز و با انتشار نسخه 9.3 اینستاگرام، نوبت به تقلید یکی دیگر از قابلیت های اسنپ چت رسیده: امکان ذخیره سازی عکس ها و ویدئوهای Stories به طور پیش فرض و همچنین به حاشیه بردن عکس ها و ویدئوهای دنبال کنندگان.

برای فعالسازی ذخیره خودکار، کافیست روی آیکن چرخ دنده در محیط دوربین Stories ضربه زده و سپس روی دکمه Save Shared Photos اشاره کنید. این گزینه فعلا شامل تمام تصاویر و ویدئوهای Stories می شود و بر خلاف اسنپ چت، امکان ذخیره سازی تصاویر به صورت موردی هنوز میسر نیست.

قابلیت دیگر یعنی به حاشیه بردن استوری ها هم کار ساده ای انجام می دهد. این قابلیت که از سوی اینستاگرام با عنوان mute یا بی صدا کردن معرفی شده، عکس ها و ویدئوهای افرادی که تمایلی به دیدن استوری های شان در فید خود ندارید را به حاشیه می برد.

بدین صورت که با نگه داشتن انگشت روی یک استوری و فشردن گزینه mute، حباب مربوط به آن به انتهای نوار نمایش استوری ها منتقل می شود و در صورت سوئیچ اتوماتیک میان عکس ها و ویدئوها دیگر شاهد محتوای حساب کاربری مشخصی که آن را بی صدا کرده اید نخواهید بود. برای تماشای مجدد استوری های آن حساب کاربری هم می بایست مجددا آن را از حالت بی صدا درآورید.

همچنین امکان انتخاب رنگ نوشته ها در بخش Stories نیز قابلیت دیگری است که مجددا از اسنپ چت به اینستاگرام منتقل شده است. نسخه جدید اینستاگرام را می توانید هم اکنون از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی