شبکه اجتماعی یوتوب از امروز رسما آغاز به کار کرد

شبکه اجتماعی یوتوب از امروز رسما آغاز به کار کرد

یوتوب تلویزیون نیست، بلکه بهتر از آن است. محبوب ترین کانال های یوتوب آن هایی هستند که خالقانشان و مخاطبین با یکدیگر گفتگو می کنند، و تغییر جدیدی که در ساختار این سرویس اشتراک ویدئو انجام گرفته به خوبی این موضوع را تصدیق می کند.

بعضی از کانال های یوتوب اخیرا به تبی تحت عنوان Community مجهز شده اند، جایی که یوتوبرها می توانند بدون نیاز به بارگذاری ویدئو پیام هایشان را به گوش مخاطبین خود برساند. این قابلیت ممکن است که به حذف ژانر فرعی Announcement برای ویدئوها منجر شود، چرا که یوتوبرها می توانند بدون نیاز به فشردن دکمه Upload برای دنبال کنندگان خود پیام های متنی بنویسند.

نکته دیگر اینکه کاربران یوتوب با وجود این شبکه اجتماعی داخلی دیگر نیازی به اپلیکیشن های دیگری مثل توییتر و فیسبوک برای برقراری ارتباط نیاز نخواهند داشت و می توانند تمام صحبت هایشان را در همان محیط یوتوب انجام بدهند.

youtube-community-tab-w600

یکی از کانال های مشهور و پرطرفدار یوتوب که به تازگی دارای تب Community شده کانال Vlogbrothers است که می توانید با مراجعه به این لینک، قابلیت های بخش Community را در آن مشاهده کنید.

صاحبان کانال ها می توانند علاوه بر متن، عکس های ثابت و گیف و ویدئوهای زنده را هم در بخش Community برای مخاطبین خود ارسال کنند. همچنین امکان دریافت نوتیفیکشن برای اعلام بارگذاری پست جدید در کانال ها هم برای مشترکین آن ها فراهم شده است:

youtube-community-subscribe-w600

مطمئنا آغاز به کار این بخش با استقبال خوب کاربران یوتوب مواجه خواهد شد، چرا که برای بحث و گفتگو در مورد ویدئوها و موضوعات مختلف به شبکه های اجتماعی و پیام رسان های دیگر احتیاج نخواهند داشت.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato