امتناع شرکت های باربری آمریکایی از ارسال نوت 7 برای سامسونگ به خاطر حفظ ایمنی

امتناع شرکت های باربری آمریکایی از ارسال نوت 7 برای سامسونگ به خاطر حفظ ایمنی

همانطور که در خبرها خواندید اپراتورها و خرده فروشان موبایل پیشتر کار تحویل نسخه های جایگزین برای نوت ۷ را آغاز کرده اند، با این همه، آنها که کهکشانی خود را مستقیما از طریق فروشگاه آنلاین این شرکت تهیه کرده اند احتمالا برای تحویل مدل معیوب و دریافت نسخه جدید با مشکل روبرو می شوند.

علت بروز این مشکل هم آن است که ظاهرا طبق تایید خود سامسونگ، شرکای آن در بخش حمل و نقل و تحویل کالا به خاطر نگرانی های امنیتی خود از ارسال نوت های معیوب برای این کمپانی خودداری کرده اند.

ظاهرا در تعطیلات پایانی همین هفته، این کمپانی به یکی از کاربران خود اعلام کرده که «به خاطر امتناع شرکت های FedEx و UPS از ارسال مرسوله های حاوی نوت ۷ برای آن، هیچ برنامه ای برای تحویل مدل های سالم کهکشانی خود ندارد».

علاوه بر این، از زبان سامسونگ نقل شده که به زودی برنامه خود برای بازپس دادن وجه پرداختی از سوی کاربران را متوقف خواهد کرد و در مقابل صرفا مدل های معیوب را با  انواع بدون ایرادش تعویض می کند.

البته لازم به ذکر است که کاربران می توانند موبایل های خود را به صورت دستی برای سامسونگ پس بفرستند و در مقابل هروقت نسخه جایگزین آماده بود آن را دریافت نمایند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato