نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون به یک آیکن دوربین جدید مجهز شده است

نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون به یک آیکن دوربین جدید مجهز شده است

اگر از کاربران پیام رسان واتس اپ در ویندوزفون هستید خبر خوبی برایتان داریم. این اپلیکیشن پیام رسان در آخرین نسخه بتای خود (نسخه ۲.۱۶.۲۰۸) به یک آیکن دوربین جدید مجهز شده که به لطف آن می توان بدون معطلی به عکاسی و فیلمبرداری با دوربین اقدام کرد.

آیکن مورد بحث درست زیر بخش تنظیمات در پنجره چت های واتس اپ قرار گرفته است. وقتی که با فشردن آن عکس گرفته یا فیلمبرداری کردید، حالا قادرید به سرعت خروجی های آن ها را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.

مزیت استفاده از این آیکن جدید در اشتراک گذاری عکس و ویدئو با بیش از یک کاربر است. در نسخه فعلی واتس اپ کاربران برای ارسال عکس و ویدئو به چند نفر می بایست این کار را برای هر یک از مخاطبین به طور جداگانه انجام دهند؛ فرآیندی طولانی و خسته کننده که وقت کاربر را تلف می کند.

به لطف این آیکن جدید، حالا می توان تصاویر و ویدئوهای انتخابی را به طور همزمان به چندین مخاطب در واتس اپ ارسال کرد. این قابلیت فعلا در نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون عرضه شده که می توانید با مراجعه به این لینک آن را دانلود و در تلفن هوشمندتان تست کنید. هر چند احتمالا زمان زیادی نمی برد که در نسخه پایدار و نهایی واتس اپ نیز به این قابلیت دسترسی داشته باشید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato