ساخت ساعتی غول آسا به کمک 14 کامیون را در تبلیغ تلویزیونی کمپانی Scania تماشا کنید

ساخت ساعتی غول آسا به کمک 14 کامیون را در تبلیغ تلویزیونی کمپانی Scania تماشا کنید

رانندگان کامیون برای آنکه بتوانند برای خود و مدیران شان کسب درآمد کنند، باید در هر ساعت و به هر مقدار لازم در جاده ها باقی بمانند؛ امری که سبب می شود این اتومبیل های کارآمد، خیلی زود دچار استهلاک شده و از رده خارج شوند.

حالا کمپانی تولیدکننده تریلی و کامیون Scania، برای به نمایش گذاشتن عملکرد و قابل اتکا بودن اتومبیل های خود، تبلیغی منحصر به فرد آماده کرده است. این کمپانی، به کمک ۱۴ اتومبیل و ۹۰ راننده، ساعتی غول آسا در مساحتی نزدیک به ۷ هزار متر مربع به وجود آورده که وقتی از بالا به آن نگاه می کنید، همچون یک ساعت واقعی و همزمان با ساعت دنیای واقعی حرکت می کند.

Scania برای آنکه تاثیرگذاری حرکت تبلیغاتی خود را بیشتر کند، لایواستریمی ۲۴ ساعته در وب سایت یوتوب پخش کرد که زمان را براساس ساعت دقیق به نمایش می گذاشت. البته طبیعی است که هر از چندگاهی، ثانیه ها به اشتباه نمایان می شدند اما رانندگان در هر صورت توانستند به خوبی از پس این مهم برآیند.

اگرچه شاید این عجیب ترین راه ممکن برای آگاه شدن از زمان دقیق روز باشد، اما ایده تبلیغاتی Scania به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و به زیباترین شکل ممکن پیاده سازی شد. خصوصاً در شب که چراغ جلوی کامیون ها، نمای حیرت انگیزی به لایواستریم بخشیده بودند. در ادامه ویدیویی کوتاه از این حرکت تبلیغاتی منحصر به فرد قابل مشاهده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato