سگ خوش شانس خانواده میلیاردر چینی، صاحب هشت موبایل آیفون 7 شد

سگ خوش شانس خانواده میلیاردر چینی، صاحب هشت موبایل آیفون 7 شد

جهانی که ما در آن زندگی می کنیم، از لحاظ اقتصادی در شرایط بسیار نامساعد و نابرابری به سر می برد. در حالی که قشر ثروتمند، به خرید محصولات لوکس با قیمت های گزاف ادامه می دهد، فقرا گرسنگی می کشند. حال پسر یک میلیاردر چینی صرفاً برای سرگرمی، هشت آیفون ۷ برای سگ خود خریداری کرده است.

«وانگ سیکانگ» (Wang Sicong)، پسر «وانگ جیالین» (Wang Jialin)، یکی از تجار شناخته شده چینی با ثروتی معادل ۳۰ میلیارد دلار، برای سگ خود به نام Coco، هشت آیفون ۷ خریداری کرده و این خبر را در شبکه اجتماعی چینی Weibo با مردم به اشتراک گذاشته است.

005fwzjggw1f7vcrp5hvsj33402c01ky-w600

در کشور چین، آیفون ۷ قیمتی بین ۶۳۸۸ الی ۷۹۸۸ یوان دارد که تقریباً معادل است با ۹۵۶.۹۸ الی ۱۱۹۶.۶۹ دلار آمریکا. بنابراین وانگ سیکانگ هزینه ای بیشتر از ۷۶۵۵ دلار را برای خرید آیفون ۷ های سگ خود متحمل شده است؛ البته این رقم مطمئناً پول خردی در جیب پدر وی به حساب می آید. جالب است بدانید این اولین باری نیست که سیکانگ در صدر خبرها قرار گرفته و وی پیشتر در سال ۲۰۱۵، دو ساعت اپل واچ ۱۲ هزار دلاری برای کوکو خریده بود.

در هر صورت، کوکو هنوز نظرش در رابطه با حذف شدن جک هدفون از آیفون های جدید اپل را اعلام نکرده اما اگر نگاهی به چشمان مغموم وی بندازیم، مطمئن می شویم که تصمیم اپل در راستای حذف جک ۳.۵ میلی متری، حتی کوکو را هم آزرده کرده است. البته نگاه کوکو شاید ارتباطی به اپل هم نداشته باشد و این حیوان دوست داشتنی احتمالاً از ولخرجی های صاحب خود به ستوه آمده است.

نظرات ۵۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato