ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپلیکیشن تقویم گوگل به قابلیت هوشمند Find a time مجهز شد

تعیین زمانی مناسب برای یک قرار ملاقات که همه افراد بتوانند در آن شرکت کنند، کار چندان ساده ای نیست. برای این کار باید اینباکس ایمیل ها و مکالمات خود را ساعت ها بالا و پایین ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۱۱ مهر ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۰

تعیین زمانی مناسب برای یک قرار ملاقات که همه افراد بتوانند در آن شرکت کنند، کار چندان ساده ای نیست. برای این کار باید اینباکس ایمیل ها و مکالمات خود را ساعت ها بالا و پایین کنید تا بتوانید به زمانی مناسب برای برگزاری جلسه برسید.

قابلیت جدیدی که به تازگی در تقویم گوگل معرفی شده آمده تا این مشکل را از سر راهتان بردارد. Find a time گزینه است که می تواند به طور خودکار برنامه تمام اعضای تیم شما را چک کرده و بسته به آن زمانی مناسب برای برگزاری جلسه را پیشنهاد بدهد.

گفتنی است که فقط کاربران G Suite به این قابلیت دسترسی خواهند داشت؛ مجموعه اپلیکیشن های تجاری گوگل که پیش از این با عنوان Google Apps for Work از آن ها یاد می شد. برای استفاده از این قابلیت اولین گام ساخت یک قرار ملاقات در تقویم گوگل و سپس دعوت اعضا به آن است.

سپس می توانید گزینه Find a time را زیر اسامی افراد دعوت شده به قرار ملاقات بیابید. با فشردن این گزینه، گوگل بهترین پیشنهادات خود برای برگزاری جلسه را به شما ارائه می کند. نکته بسیار خوب اینکه اگر اولین پیشنهاد Find a time باب میل تان نبود، پیشنهادهای دیگری نیز هستند که می توانید نگاهی به آن ها هم داشته باشید.

Find a time برای همه اعضا زمان مناسبی پیدا می کند، اما در غیر این صورت می تواند تداخل های زمانی را هم به نمایش درآورده تا بتوانید برای رفع آن ها بهتر تصمیم بگیرید. پیشنهاد مکان هایی برای برگزاری قرار ملاقات ها هم از دیگر خصوصیات خوب قابلیت Find a time تقویم گوگل هستند.

اگر از کاربران G Suite باشید، می توانید همین حالا از قابلیت یادشده در پلتفرم اندروید بهره بگیرید. شایان ذکر است که Find a time به زودی به نسخه تحت وب تقویم گوگل هم خواهد رسید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی