کنترلر حرکتی «آکیلس تاچ» در آذرماه با قیمت 199 دلار عرضه می شود

کنترلر حرکتی «آکیلس تاچ» در آذرماه با قیمت 199 دلار عرضه می شود

بنابر اعلام رسمی آکیلس در کنفرانس «آکیلس کانکت» امسال، کنترلر حرکتی این کمپانی یا همان Touch که وسیله ای جابنی برای هدست واقعیت مجازی ریفت به شمار می رود، در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذرماه) با قیمت ۱۹۹ دلار به دست مشتریان خواهد رسید.

مسلماً ۲۰۰ دلار قیمتی بسیار کلان برای یک کنترلر حرکتی به شمار می رود اما خبر خوب آن است که با خرید یک جفت از کنترلرهای تاچ، دو بازی واقعیت مجازی VR Sports Challenge و The Unspoken را نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد که هر دو با این سخت افزار جانبی سازگاری دارند.

The Unspoken بازی جدید استودیوی Insomniac (سازنده عناوینی چون Sunset Overdrive و سری بازی Ratchet & Clank) است که گیمرها را در رقابت هایی دونفره و شبیه به دوئل قرار می دهد. با توجه به سخنان افرادی که قادر به تجربه دموی آزمایشی بازی بوده اند، ساخته جدید Insomniac یکی از بهترین بازی های واقعیت مجازی حال حاضر به شمار می رود.

مدیر عامل آکیلس، برندان آیریب طی کنفرانس اخیر همچنین اعلام کرد که کنترلر تاچ از گیمینگ واقعیت مجازی در فضایی به اندازه یک اتاق نیز پشتیبانی می کند که پیشتر شاهد بهره گیری از آن در هدست وایو HTC بوده ایم. برای تحقق این امر، لازم است سنسورهایی به قیمت ۷۹ دلار را نیز به صورت جداگانه تهیه کنید تا امکان دنبال کردن حرکات بدن در اتاق مهیا گردد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato