آتش بازی ادامه دارد؛ یک دستگاه آیفون 6 پلاس در حین شارژ منفجر شد

مدت هاست که رقابت بین اپل و سامسونگ به امری عادی بدل شده، و ظاهراً اهالی کوپرتینو دوست ندارند در هیچ زمینه ای از رقیب کره ای خود عقب بمانند.

در همین رابطه، شبکه خبری abc30 گزارش داد یک دستگاه آیفون 6 پلاس در حین شارژ منفجر شده. این موبایل که به «ییوت استرادا» اهل «فرزنو» در ایالات کالیفرنیا تعلق داشت، به طور کامل غیر قابل استفاده شده.

واقعه مورد بحث شب پنجشنبه تا صبح جمعه روی داده. «استرادا» می گوید موبایل را به شارژر اصلی اش متصل کرده، اما حدود ساعت 3 بامداد جمعه با صدایی مهیب و بوی پلاستیک سوخته از خواب پریده. او اضافه کرد دود غلیظ و سیاهی از دستگاه بر می خاست.

iphone6-plus-fire-0

طبق اخبار موجود، «استرادا» سه ماه قبل این موبایل را خریده بود. او پس از بروز حادثه با شرکت سازنده تماس گرفته و تصاویر مربوط به این رخداد را برای آنها ارسال کرد. انتظار می رود موبایلی جایگزین از اپل استور این منطقه برایش ارسال شود. اگرچه این واقعه آسیب جانی در پی نداشته، اما انفجار آیفون باعث تخریب میز پاتختی، عینک و پایه نگهدارنده اپل واچ شده.

iphone6-plus-fire-1

گفتنی است چند روز قبل نیز یک دستگاه آیفون 6 پلاس در جیب پشتی دانشجویی به نام Darina Hlavaty آتش گرفت. البته هنوز دلیل بروز این دو واقعه مشخص نیست، اما به نظر می رسد نقص باتری یا ایجاد اتصال کوتاه عامل اصلی حوادث مذکور باشد.

اپل هنوز در مورد این موضوع اظهار نظر نکرده، اما تیم تحقیقاتی آنها مشغول بررسی این رخدادهاست.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۱۰۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟