معرفی اپ آموزش مکالمه همراه؛ راهی آسان برای تقویت مکالمه انگلیسی

معرفی اپ آموزش مکالمه همراه؛ راهی آسان برای تقویت مکالمه انگلیسی

اساتید آموزش زبان انگلیسی، معمولا توصیه می کنند که برای تقویت مکالمه حتما پارتنری برای تمرین رو در رو داشته باشید. اما همیشه چنین موقعیتی فراهم نیست. گاهی اوقات باید بدون پارتنر برای یادگیری انگلیسی بکوشید، یا آنکه مکالمه با فردی دیگر را برای خودتان شبیه سازی کنید.

اپلیکیشن های آموزش زبان در این مواقع می توانند پارتنر مجازی خوبی باشند، به همین دلیل قصد داریم که امروز یکی از بهترین نمونه های ایرانی آن را به شما معرفی کنیم. تیم همراه سامانه پردیس، سازنده اپلیکیشن های ۵۰۴ لغت و درصد با توسعه «آموزش مکالمه همراه» تلاش کرده تا از طریق متد مشهور دانشگاه کمبریج مهارت مکالمه شما را به حد اعلا برساند.

کتاب های آشنای New Interchange مبنای آموزش مکالمات در این اپلیکیشن هستند. در عالی بودن محتوای آموزشی این مجموعه شکی نیست، اما صادقانه بگوییم، این روزها کمتر آموزشگاهی می بینید که برای تعلیم زبان به مجموعه نیو اینترچینج تکیه کند.

مدت هاست که کتاب های بهتر و متدهای جدیدتر متد قدیمی دانشگاه کمبریج را به حاشیه برده اند. به همین خاطر خوب بود که تیم همراه سامانه پردیس محتوای آموزشی اش را بر اساس روش های جدیدتری بنا می کرد.

1-1-w600

البته اگر هرگز فرصت مطالعه این مجموعه چهار جلدی را نداشته اید، آموزش مکالمه همراه یقینا اپلیکیشن مفیدی برایتان خواهد بود. کلیه مکالمات هر چهار جلد نیو اینترچینج در این اپلیکیشن گردآوری شده و می توانید به همه شان در حالت آفلاین دسترسی داشته باشید.

تکرار و حفظ کردن دیالوگ ها مهم ترین کاریست که باید برای تقویت مکالمه انجام دهید. به همین خاطر آموزش مکالمه همراه ضمن نمایش متن انگلیسی و ترجمه فارسی هر مکالمه، گزینه ای هم برای بازپخش هر جمله در اختیار شما قرار داده. ضمنا برای مطمئن شدن از ادای درست کلمات می توانید بعد از حفظ کردن مکالمه صدایتان را در اپلیکیشن ضبط و با فایل اصلی مقایسه کنید.

در طول یادگیری مکالمات شاید به کلماتی بر بخورید که معنی شان را نمی دانید. تیم همراه سامانه پردیس برای آنکه این کلمات را به سرعت یاد بگیرید، درست مثل اپ ۵۰۴ لغت یک جعبه لایتنر مجازی در اختیارتان قرار داده که جز مفیدترین قابلیت های اپلیکیشن محسوب می شود.

2-2-w600

آموزش مکالمه همراه حتی یک دیکشنری داخلی هم دارد تا برای پی بردن به معنی کلمات به اپ های دیگر احتیاجی نداشته باشید. مدیا پلیر نیز بخشی است که مکالمات تمام دروس را پشت سر هم ردیف کرده تا بتوانید همگی را بدون وقفه و پشت سر هم مرور کنید.

این اپلیکیشن آموزش زبان یکی دو درس اول هر کتاب را به رایگان در اختیار شما گذاشته، اما برای دسترسی به کل محتوا می بایست یک بار و برای همیشه مبلغ ۴۹۰۰ تومان به سازندگانش بپردازید تا بتوانید درس ها را ادامه دهید.

با توجه به رابط کاربری و امکانات خوب اپلیکیشن و همچنین دسترسی آفلاین به مکالمات، یقینا از پرداخت این هزینه پشیمان نخواهید شد. آموزش مکالمات همراه در صورت استفاده مستمر و روزانه، می تواند مهارت صحبت کردن انگلیسی شما را به میزان شگفت آوری ارتقاء بدهد. بنابراین اگر برای تقویت مهارت مکالمه تان مصمم هستید سعی کنید که برنامه منظمی برای استفاده از این اپلیکیشن داشته باشید.

آموزش مکالمات همراه، این اپلیکیشن خوب آموزشی فعلا در انحصار اندرویدی هاست و می توانید همین حالا آن را از کافه بازار دریافت کنید.

آموزش مکالمه همراه
  • آموزش مکالمه همراه
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: همراه سامانه پردیس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۴.۲ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato