ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی بازی Metal Shooter؛ بازگشت سربازان کوچک

خوشبختانه یا متاسفانه این روزها تعداد اپلیکیشن هایی که از عناوین قدیمی الهام گرفته اند، افزایش یافته است. به خودی خود این مسئله بد نیست، همین که با یک بازی بتوانید خاطرات خوش گذشته را ...

خوشبختانه یا متاسفانه این روزها تعداد اپلیکیشن هایی که از عناوین قدیمی الهام گرفته اند، افزایش یافته است. به خودی خود این مسئله بد نیست، همین که با یک بازی بتوانید خاطرات خوش گذشته را زنده کنید واقعا دلنشین خواهد بود. نکته اینجاست بیشتر اپلیکیشن هایی که پیرامون آن ها حرف می زنیم، تغییرات کمی نسبت به عناوین پیشین داشته و انگار استودیو سازنده می خواهد از احساس نوستالژی بازیکن ها سوء استفاده نمایند.

طبیعتا همیشه هم این گونه نیست. بعضی توسعه دهندگان سعی می کنند ضمن یادآوری خاطرات گذشته، تجربه ای امروزی به مخاطب هدیه بدهند. Metal Shooter که از Metal Slug یا همان سربازان کوچک الهام گرفته را می توانیم یکی از همین بازی ها بنامیم. اگر دوست دارید با یک عنوان اکشن احساس نوستالژی خود را قلقلک دهید، معرفی امروز را از دست ندهید.

Metal Shooter - game
بازی هم اکنون تنها یک مرحله طولانی داشته و با توجه به گفته های استودیو سازنده با آپدیت هفته بعد می توانید چپتر دوم هم انجام دهید.

دقیقا همانند متال اسلاگ، نقش سربازی را خواهید داشت که باید رو به جلو حرکت کرده و دشمنان را از بین ببرید. چیزی که توانسته ساخته Rocket Games را نسبت به عناوین مشابه متمایز کند، چگونگی استفاده از المان های متال اسلاگ است. شاید بیس یا پایه بازی همان باشد اما باز هم با تغییرات موجود این احساس به وجود می آید که دارید با یک عنوان متفاوت به مبارزه می پردازید.

بزرگترین تفاوت متال شوتر با متال اسلاگ، مرحله هایش است. برای اتمام چپترها باید زمان پیشتری را پای بازی بگذارید که به خاطر تعداد مناسب دشمن ها و پس زمینه گوناگون محیط می توانید تا پایان «تازگی» ابتدایی را داشته باشید. دومین المان مثبت متال شوتر به کنترل بهینه اش برای اسمارت فون ها باز می گردد؛ با استفاده از دکمه آنالوگ مانند، به جاهایی که می خواهید شلیک کنید.

Metal Shooter
نارنجک ها همانند همیشه به یاری بازیکن ها می آیند. امیدواریم با آپدیت های بعدی شاهد اسلحه های بیشتری باشیم.

متاسفانه با وجود راحتی این بخش، بعضی جهت ها مشکل داشته و استودیو سازنده هم قول داده تا با بروزرسانی های بعدی آن ها را بهبود بخشد. از دیدگاه گرافیکی با عنوان خوبی مواجه هستیم. شاید بهتر باشد تا انتشار مرحله های بعدی دست نگه داریم اما با وجود رنگ بندی خود محیط و طراحی متفاوت دشمن ها [طراحی یکسان شخصیت ها از از بزرگترین مشکلات بازی های مشابه است] می توانید تجربه ای هیجان انگیز برای خود به ارمغان بیاورید.

برای سخن پایانی باید بگوییم متال شوتر از همان المان های متال اسلاگ استفاده کرده و سعی نموده با تغییران اندک اما به جا، بازیکن ها را سرگرم کند. اگر که از علاقه مندان متال اسلاگ یا سربازان کوچک هستید که تجربه متال شوتر را به هیچ وجه از دست ندهید؛ اگر هم تاکنون چنین عناوین را بازی نکرده اید، شاید بهتر باشد با انجام ساخته Rocket Games شما هم به جرگه علاقه مندان بیشمار متال اسلاگ بپیوندید.

Metal Shooter

Metal Shooter

سازنده: Rocket Games قیمت: رایگان دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید حجم: 33.1 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی