ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پست های شبکه اجتماعی گوگل پلاس از این پس به شکل الگوریتمی به نمایش در می آیند

به نظر می رسد که این روزها تایم لاین الگوریتمی به خصوصیت مورد علاقه شبکه های اجتماعی تبدیل شده؛ حالتی که در عوض نمایش پست ها بر اساس زمان انتشار آن ها را بسته به علایق ...

به نظر می رسد که این روزها تایم لاین الگوریتمی به خصوصیت مورد علاقه شبکه های اجتماعی تبدیل شده؛ حالتی که در عوض نمایش پست ها بر اساس زمان انتشار آن ها را بسته به علایق کاربر اولویت بندی می کند. اگر به خاطر داشته باشید، فیسبوک نخستین شبکه اجتماعی بود که نمایش پست های خود را به شکل الگوریتمی درآورد.

بعد از فیسبوک هم نوبت به توییتر و اینستاگرام رسید که پشتیبانی از این حالت را به تایم لاین خود اضافه نمایند. اما بالاخره و پس از مدت های طولانی حالا نوبت به گوگل رسیده تا پشتیبانی از پست های الگوریتمی را در شبکه اجتماعی گوگل پلاس در دستور کار قرار دهد.

البته گوگل پلاس تا همین حالا نیز پست های صفحه خانه را بسته به علایق کاربر اولویت بندی می کرد، ولی حالا از همین قابلیت در بخش Communities هم پشتیبانی به عمل می آورد. اضافه شدن این قابلیت به بخش Communities تغییر بزرگی است، چرا که کاربران تا پیش از آن در این بخش اغلب با پست های اسپم مواجه می شدند.

گفتنی است که نمایش پست ها به شیوه الگوریتمی به طور پیش فرض در گوگل پلاس فعال خواهد بود، هر چند که کاربران می توانند با مراجعه به بخش تنظیمات آن را غیر فعال نمایند.

گوگل اعلام کرده که این تغییر را به طور تدریجی در گوگل پلاس اعمال می کند. بنابراین اگر همین حالا به صفحه شخصی تان در این شبکه اجتماعی سر بزنید ممکن است که شاهد پست های الگوریتمی باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • pop_0098 .
    pop_0098 . | ۱۹ مهر ۱۳۹۵

    دمش گرم این به درد من که وب مسترم میخوره پستم دیده میشه کنار دسته بندی موضوع های مشابه

  • Rooz5eh
    Rooz5eh | ۱۸ مهر ۱۳۹۵

    مگه هنوز گوگل پلاس هست؟

مطالب پیشنهادی