سامسونگ از کامپیوتری متفاوت رونمایی کرد

سامسونگ از کامپیوتری متفاوت رونمایی کرد

با آپدیت اخیری که برای هدست های واقعیت مجازی ارائه شده و البته پیشرفت سخت افزار کامپیوترها، حالا می توان با پرداخت مبلغی معادل ۵۰۰ دلار، کامپیوتری خریداری کرد که توانایی نمایش تصاویر واقعیت مجازی را داشته باشد.

در همین راستا، محصولات متنوعی نظری اسپیکرها دستخوش تغییر می شوند تا بتوان از آن ها استفاده بهتری برد و کاربران هدست های واقعیت مجازی هم بتوانند از آن ها کمال بهره مندی را داشته باشند. سامسونگ با معرفی محصولی جدید به نام ArtPC Pulse به این مسئله پرداخته است.

ArtPC Pulse یک کامپیوتر نه چندان قدرتمند برای اجرای حداقل های مورد نیاز هدست آکیلس ریفت است که قیمتی معادل ۱۱۹۹ دلار دارد و در عین حال نقش یک اسپیکر قدرتمند را نیز ایفا می کند.

samsung_artpc_2-100686852-large

۸ گیگابایت رم، پردازنده Core i5 نسل ششم، ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD و کارت AMD Radeon RX 460 درون این استوانه زیبا قرار گرفته اند. با این حال، مشخصه های اعلام شده یا برابر با حداقل سیستم مورد نیاز آکیلس ریفت بوده و یا حتی کمتر است.

اما آنچه که قیمت دستگاه را تا این حد افزایش می دهد و نام Art را شایسته اش می کند، ساختار سیلند مانند و اسپیکر هارمون کاردونی است که درون آن قرار دارد. اچ پی نیز اخیرا اسپیکر دسکتاپی جدیدی با قیمت ۵۲۹ دلار معرفی کرد.

به هر حال، اگر به دنبال سخت افزار قدرتمند و ظاهر جذاب هم می گردید، اپل هنوز مک پروهای خود را با قیمت ۲۹۹۹ دلار می فروشد.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato