ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مدیر عامل ورایزن گزارش تخفیف 1 میلیارد دلاری برای خرید یاهو را صرفاً گمانه زنی خواند

چندی پیش مدیر عامل ورایزن، «لوول مک آدام» گفت از خبر هک بسیار گسترده و رکورد شکن یاهو متعجب نشده و پس از این، گزارش هایی به گوش رسید مبنی بر آنکه ورایزن به دنبال دریافت ...

چندی پیش مدیر عامل ورایزن، «لوول مک آدام» گفت از خبر هک بسیار گسترده و رکورد شکن یاهو متعجب نشده و پس از این، گزارش هایی به گوش رسید مبنی بر آنکه ورایزن به دنبال دریافت تخفیف 1 میلیارد دلاری برای خرید این کمپانی بحران زده است. مک آدام اخیراً در کنفرانس Virtous Circle 2016 گفت که هیچ چیز شوکه کننده ای در رابطه با رخنه امنیتی یاهو وجود ندارد؛ رخنه ای که به دزدیده شدن اطلاعات حداقل 500 میلیون مشترک یاهو منجر گشت.

مک آدام همچنین در ادامه سخنان گفت انتشار خبر هک گسترده یاهو، نشانه ای واضح بر وضعیت فعلی کارکرد اینترنتی است. وی گفت: «من آنقدرها متعجب نشدم. سوال این است که آیا هک خواهید شد یا خیر. سوال این است که چه زمانی هک خواهید شد. به نظرم مردم درک خواهند کرد وضعیت کارکرد اینترنت امروزه به چنین شکلی است.»

مک آدام تاکید ورزید که کمپانی ورایزن کماکان منابع زیادی را صرف ارتقای امنیت سایبری خود می کند تا از وقوع چنین حملاتی جلوگیری به عمل آورد. اما به عقیده وی حملات سایبری به قدری پیچیده شده اند که معمولاً می توانند تاثیری هرچند کوچک داشته باشند. ناگفته نماند وقتی که از مک آدامز پرسیده شد آیا گزارش نیویورک پست مبنی بر تقاضا برای تخفیف 1 میلیارد دلاری از سوی ورایزن صحت داشته یا خیر، وی اعلام کرد که این خبر صحت ندارد.

مدیر عامل ورایزن در پاسخ به پرسش مذکور گفت که تمام این گزارش ها در حد گانه زنی هستند و و ورایزن کماکان ارزش اصلی یاهو را می بیند. وی همچنین افزود که حتی زحمت مطالعه این گزارش را نیز به خود نداده است. مک آدام در نهایت اشاره نموده که ورایزن کماکان در حال بررسی این مسئله است که آیا حمله سایبری اخیر یاهو، تاثیری روی تجارت و ارزش این شرکت داشته یا خیر و فعلاً نمی توان در این باره صحبتی به میان آورد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی