معرفی بازی Roofbot؛ یک قدم تا موفقیت

معرفی بازی Roofbot؛ یک قدم تا موفقیت

پس از یک ماجراجویی فراموش نشدنی با خواهران قریب، اکنون نوبت به ربات ها رسیده تا بازیکن ها را شیفته خود کنند. مطمئنیم نام Double Coconut برای خیلی ها نا آشناست، توسعه دهنده ای که اپلیکیشن هایش توانستند بین بهترین های فستیوال گوگل قرار بگیرند. Parallyzed و Roofbot را می گوییم. Parallyzed [معرفی دیجیاتو] را که می شناسید.

از پدیده های امسال که با گرافیک هنری شاهکار و مکانیزم های خلاقانه گیم پلی توجهات زیادی را به خود جلب نمود. امروز می خواهیم به عنوان دوم آن ها بپردازیم. این بار سرعت جای خود را به تفکر داده و باید با چالش ها رو به رو شوید. اگر خواهان تجربه یکی از بهترین های امسال هستید، معرفی عنوان چشم نواز Roofbot را از دست ندهید.

Roofbot - Double Coconut

مراقب قدم بعدی خودت باش؛ تمام مکانیزم های گیم پلی ساخته Double Coconut بر پایه همین جمله بنا شده اند. Roofbot به بازیکن نقش رباتی را داده که مجبور است هر مرحله اجسام دارای انرژی را به درون قسمت هایی بیندازد تا خانواده اش را نجات دهد. هنگام تجربه بازی هم تنها باید به همین مسئله فکر کنید.

المانی که ممکن است ساده به نظر بیاد اما کافیست چند ثانیه به انجام این عنوان بنشینید تا طعم چالش های لذت بخش Roofbot را بچشید. Double Coconut سعی کرده مرز بین موفقیت و شکست را بشکند؛ هر لحظه یا به پیروزی نزدیک می شوید یا شکست را پیش رو خود می بینید. همه چیز به قدم هایی که گفتیم بستگی دارد.

Roofbot - game
برای حرکت ربات باید دست خود را به سمت جهتی که می خواهید بکشید. این المان کمی اذیت کننده بوده و امیدواریم با بروزرسانی های بعدی بتوانید با کلیک روی بلوک یا جهت ها به منطقه ای که می خواهید بروید.

بازی در محیطی با دوربین ایزومتریک جریان داشته و برای به دست آوردن اجسام دارای انرژی باید شخصیت اصلی را به سمت آن ها بفرستید. نکته جالب اینجاست که با هر حرکت، بلوک قبلی افتاده و شما هیچگونه راه برگشتی نخواهید داشت. بنابراین پیش از هر رفتار نیازمند تفکر هستید.

شاید ابتدا فکر کنید گیم پلی Roofbot کلیشه است ولی ترکیب این المان با طراحی فوق العاده چالش ها و یک گرافیک هنری چشم نواز توانسته اند تا جذابیت ساخته Double Coconut را افزایش دهند. تمام مرحله ها متفاوت با هم است و با پیشروی شاهد اضافه سازی بعضی المان ها خواهید بود که موجب شده اند احساس خستگی نکنید.

Double Coconut - games
حرکت اشتباه داشتید؟ نگران نباشید چون می توانید لحظه به لحظه به عقب بگردید. ابتدای انتشار Roofbot اگر قدم نادرست بر می داشتید مجبور بودید تا مرحله را از اول بروید اما با آپدیت بازی این قسمت بهبود پیدا کرد.

فکر کنیم تصاویر به خوبی گویای زیبایی بازی هستند. انیمیشن های جالب شخصیت اصلی که او را کمی به بامزگی کاراکتر Mekorama [بررسی دیجیاتو] نزدیک کرده و رنگ بندی هوشمندانه آبجکت ها همگی دست به دست هم داده اند تا یک تجربه چشم نواز داشته باشید. شاید اگر پس زمینه محیط ها به گستردگی Parallyzed بودند، این زیبایی بیشتر به چشم می آمد.

Double Coconut با Roofbot دوباره هنر خود را به جامعه گیمینگ نشان داد. همین دو عنوانی کافی هستند تا شیفته فعالیت آن ها شده و مشتافانه به انتظار ساخته بعدی این استودیو بنشینیم. مهم نیست از علاقه مندان به چه اپلیکیشن هایی باشید، همان گونه که Parallyzed سرعت بازیکن ها را سنجید اکنون نوبت Roofbot رسیده تا هوش مخاطب را به چالش بکشد.

Roofbot
  • Roofbot
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Double Coconut
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶۴ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato