گوگل بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما را به شما اطلاع رسانی می کند

گوگل بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما را به شما اطلاع رسانی می کند

Google Flights ابزاری اختصاصی برای رزرو بلیط هواپیما به شمار می رود که گوگل مدتی است آن را به قابلیت های موتور جستجوی خود اضافه کرده. ابزار یادشده امروز آپدیت بزرگی دریافت کرده تا بتواند زمان مناسب برای خرید ارزان ترین بلیط های هواپیما را به اطلاع کاربر برساند.

از این پس با جستجوی پروازها در گوگل، کارتی نمایان می شود که ضمن اعلام آخرین مهلت برای خرید بلیط به شما می گوید که چه زمانی می توانید آن را با پایین ترین هزینه ممکن رزرو کنید. Google Flights امکان دنبال کردن نوسانات قیمتی بلیط ها را هم برایتان فراهم کرده و آخرین تغییرات را از طریق ارسال نوتیفیکیشن به اطلاع شما می رساند.

گوگل این اطلاعات را از هزینه پروازهایی که قبلا انجام شده بدست می آورد، بنابراین نباید انتظار دقت چندان بالایی از آن داشته باشید. هر چند که برای صرفه جویی هزینه ها در تعطیلات و اوج مسافرت ها یا برای برنامه ریزی سفر از قبل می توان به خوبی روی اطلاعات Google Flights حساب کرد.

اهالی مانتین ویو در عوض خارج کردن Flights از بدنه موتور جستجو و تبدیل کردنش به یک اپ مستقل، ترجیح داده اند که آن را از نظر عملکرد برای کاربران موبایل بهبود ببخشند. بنابراین تا زمانی که وارد حساب کاربری گوگل تان شده باشید، می توانید از طریق گوگل ناو یا مرورگر کروم تغییرات قیمتی پروازها را به کمک این ابزار دنبال نمایید.

ویجیاتو
نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato