نینتندو NX این هفته رونمایی می شود [شایعه]

نینتندو NX این هفته رونمایی می شود [شایعه]

به گزارش یکی از خبرنگاران وال استریت ژورنال، کنسول مورد انتظار نینتندو NX همین هفته رونمایی خواهد شد. «تاکاشی موشیزوکی» در حساب کاربری توئیتر خود اذعان داشته کمپانی ژاپنی هنوز هیچ تائیدیه ای منتشر نساخته اما شواهد از معرفی آن در چند روز آینده حکایت دارد.

در هفته های اخیر اخبار و شایعات متعددی پیرامون رونمایی این کنسول در ماه اکتبر به گوش می رسید که مهم ترین آن به تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) اشاره داشت. حالا با گفته های نویسنده وال استریت ژورنال همه چیز رنگ و بویی فراتر از شایعه صرف گرفته و به نظر می رسد به زودی با شمایل NX آشنا خواهیم شد.

اگرچه تاکنون هیچ خبر رسمی مبتنی بر مشخصات سخت افزاری این کنسول منتشر نشده، اما با درز اطلاعات برخی از پتنت ها و همینطور اخباری که بعضاً توسط افراد نزدیک به کمپانی نینتندو فاش شده، احتمالاً با کنسولی رایگان طرف هستیم که به صورت اعتباری و ماهیانه از مخاطبین خود حق اشتراک دریافت می کند.

گفتنی است شنیده ها به بازی های جذابی مثل نسخه جدید و اختصاصی ماریو و البته The Legend of Zelda: Breath of the Wild به عنوان بازی های لانچ کنسول اشاره داشته و شایعات، تاریخ عرضه آن را مارس ۲۰۱۷ می دانند.

با این وجود باید این نکته را مد نظر داشت که گفته های موشیزوکی تنها حدس و گمان بوده و نمی توان آن را تائید رسمی تلقی کرد. نینتندو چند روز پیش در گفت و گویی اذعان کرد NX در سال جاری میلادی رونمایی می شود و اگر از تاریخ مورد بحث گذر کنیم، شرکت ژاپنی تنها دو ماه برای نمایش آن فرصت دارد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato