ارزش سهام آلفابت رکورد شکست؛ پیکسل ها موفق ظاهر شده اند

ارزش سهام آلفابت رکورد شکست؛ پیکسل ها موفق ظاهر شده اند

به دنبال انتشار خبرها و نقدهای عموما مثبت در رابطه با پیکسل های گوگل (که برای نخستین بار پروسه طراحی آنها تماما در داخل این شرکت صورت گرفته) ارزش سهام آلفابت، کمپانی مادر گوگل، به سطحی رکورد شکن رسید.

هر سهم این کمپانی کالیفرنیایی روز گذشته با رشدی ۲.۵ درصدی به رقم ۸۲۶.۸۵ دلار در بازار بورس نیویورک رسید که بیشترین میزان از ۱۹ آگست سال ۲۰۰۴ (نخستین عرضه عمومی سهام گوگل) تا به امروز محسوب می شود.

اما نقدهای مثبت مطرح شده در رابطه با این دستگاه ها همگی به یک نکته اشاره دارند: تغییرات برای گوگل. شرکتی که گهگاه موبایل های نه چندان خالی از ایرادش را به بازار روانه می کرد حالا راسا دست به طراحی آنها زده و به جای جمعیت محدود کاربران نسخه های قبلی، این بار عموم کاربران را به عنوان مخاطبان هدفش برگزیده است.

Rick Osterloh از مدیران ارشد گوگل در مصاحبه ای که اوایل همین ماه با بلومبرگ انجام داد اظهار نمود که این شرکت به تولید سخت افزار جدید با چرخه یک ساله ادامه خواهد داد.

والت مازبرگ

والت مازبرگ

پیکسل گوگل بهترین موبایل اندرویدی بازار تا به امروز است

Walt Mossberg، یکی از با سابقه ترین خبرنگاران دنیای تکنولوژی نیز پیکسل را «بهترین موبایل» اندرویدی عرضه شده به بازار تا به امروز خواند و از قابلیت دستیار صوتی آن و سیستم دوربینش تمجید کرد و همزمان در مقام نکوهش عمر باتری آن بر آمد.

Darrell Etherington نویسنده تک کرانچ نیز اظهار داشت که دوربین پیکسل «تجربه فوق العاده ای» را در زمینه عکس/فیلم برداری برای کاربر به ارمغان می آورد اما از آن سو، اپل مدعی شد که دقت رنگ های ایجاد شده با آیفون ۷ به مراتب از پیکسل های جدید بالاتر است.

Youssef Squali یکی دیگر از تحلیلگران دنیای تکنولوژی نیز در این باره گفت: بخشی از این موفقیت به خاطر نقدهای صورت گرفته در مورد پیکسل است که بیشتر از سطح انتظار من مثبت بودند. به باور من کلیه شرکت های اینترنتی فصل خوبی را پیش رو خواهند داشت.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato