جدیدترین اخبار و مقالات دنیای بازی و سینما در ویجیاتو

معرفی بازی Zombie Anarchy؛ آخرین ما

معرفی بازی Zombie Anarchy؛ آخرین ما

گیم لافت چرا به موفقیت رسید؟ اپلیکیشن های این کمپانی نه ساده هستند و نه با مکانیزم های نوآورانه خود بازیکن ها را سرگرم می کنند. آن ها برای توسعه بعضی بازی ها از عناوین معروف الهام گرفته اند؛ از مدرن کمبت و شباهت انکار ناپذیرش به کال آو دیوتی بگیرید تا نووا که تک تک المان هایش می توانست یادآور هیلو باشد. راز پیروزی فرانسوی ها را می توانیم همین مسئله بنامیم.

گیم لافت با پرداخت به ایده ها و تغییرات روی آن ها همیشه تلاش می کند تا درهای جدیدی از پتانسیل های سخت افزاری اسمارت فون ها را گشوده و معمولا تجربه ای مشابه پلتفرم های خانگی را به بازیکن ها هدیه بدهد. آسفالت 8 را ببینید. بازی سه سال پیش به انتشار رسید اما همچنان از این اپلکیشن به عنوان یک بنچمارک برای تلفن های هوشمند استفاده می نمایند.

Zombie Anarchy

Zombie Anarchy یک عنوان آنلاین بوده و برخلاف بیشتر بازی های امروزی که نیازمند دور زدن قوانین هستید، به راحتی می توانید از تجربه خود بیشترین لذت ممکن را ببرید.

چند وقت پیش اثر جدید این کمپانی با نام Zombie Anarchy منتشر شد و ما می خواهیم امروز با پرداخت به این بازی ببینیم آیا آن ها همانند گذشته توانسته اند از پتانسیل های تلفن های هوشمند بهترین استفاده را ببرند یا همچنان ماجراجویی خود از برزخی که بوده اند را به اتمام نرسانده اند. اگر دوست دارید که جواب این پرسش را بگیرید با معرفی عنوان Zombie Anarchy همراه باشید.

نه، متاسفانه گیم لافت مدت هاست که مسیر خود را گم کرده و Zombie Anarchy نمی تواند آن ها را به جاده موفقیت بازگرداند. شاید ابتدا که به تجربه بازی بپردازید، فکر کنید که با یک عنوان متفاوت رو به رو هستید ولی این تنها ظاهر قضیه است و پس چندین دقیقه به ماجراجویی با بازماندگان آخرالزمان زامبی وار گیم لافت، متوجه خواهید شد که تقریبا همه چیز کلیشه ای بوده و Zombie Anarchy تجربه ای متفاوت را به بازیکن ها هدیه نمی دهد.

Zombie-Anarchy

بازی روی سیستم جایزه حساب ویژه ای باز کرده است. پس از پیروزی، به یک بخش متفاوت می روید. اینجا سه تیر داشته و با شلیک به هر کدام از زامبی ها یک هدیه دریافت می کنید.

وقتی از «کلیشه ها» حرف می زنیم بدین معنی نیست که نباید ساخته گیم لافت را تجربه کنید. همیشه گفته ایم، باز می گوییم؛ بسیاری از کمپانی ها با پرداخت به کلیشه ها مخاطب ها را ساعت ها پای اپلیکیشن های خود می نشانند. شاید Zombie Anarchy برای بعضی ها همین گونه باشد. فرانسوی ها این بار روی آخرالزمان دست گذاشته اند، دورانی که زامبی ها روی زمین حکومت می کنند.

همانند بازی های استراتژیک مکانیزم های گیم پلی Zombie Anarchy پیرامون دو بخش می چرخد؛ با قابلیت ساخت ساختمان های گوناگون و پیشرفت آن ها از غارت پایگاه خود توسط بقیه بازماندگان جلوگیری کرده و با هجوم به بعضی منطقه ها، غذا یا تجهیزات گوناگون به دست بیاورید. متفاوت ترین المان Zombie Anarchy با بقیه عناوین هم سبکش تعداد شخصیت ها است.

Zombie-Anarchy-android-ios

پارادوکس بین یک دنیای تاریک آخرالزمانی و رنگ بندی شاد موجب شده تا جذابیت بازی افزایش یابد. همچنین خوشبختانه Zombie Anarchy روی بیشتر اسمارت فون ها اجرا می شود.

طبیعتا نباید انتظار داشته باشید که با ده ها انسان به مبارزه بپردازید. اینجا گیم لافت با هوشمندی چندین کاراکتر گوناگون معرفی کرده که با پیشرفت ساختمان های مربوطه به آن ها دسترسی پیدا می کنید. هنگام حمله به بقیه بازیکن های جهان یا منطقه هایی که زامبی ها هستند، این شخصیت ها به کمک شما می آیند. می توانید هنگام نبرد به آن ها بگویید به کجاها حمله کرده و چه قدرت هایی را به کار بگیرند.

درست خواندید، کاراکترها دارای قدرت های گوناگون بوده و باید به استراتژی های خود از این قابلیت ها استفاده نمایید. Zombie Anarchy شاید عنوانی باشد که پس از چندین ساعت جذابیت ابتدایی اش را از دست بدهد ولی همین لحظات هم دلنشین بوده و سرگرم کننده هستند. اگر دوست دارید یک آخرالزمان زامبی وار با طعم گیم لافت را بچشید، هم اکنون Zombie Anarchy را دانلود کنید.

Zombie Anarchy
  • Zombie Anarchy
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Gameloft
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 198 / 93 مگابایت
دانلودمطالب مرتبط

معرفی بازی شاهین؛ بر فراز آسمان

Angry Birds چگونه به موفقیت رسید؟ جدا از ایده درگیری پرندگان با خوک ها که به خاطر آنوفلانزای آن روزها روی محبوبیت بازی تاثیر بسزایی گذاشت، این مکانیزم های ساده گیم پلی ساخته استودیو روویو بودند که موجب استقبال بازیکن ها از این اپلیکیشن شدند. به واسطه طراحی استثنایی مرحله ها، فیزیک فوق العاده خوب،... ادامه مطلب

به دنبال کشف حقیقت؛ معرفی ده بازی برتر سبک اشاره و کلیک

متاسفانه با رشد صنعت گیمینگ و تغییر ذائقه مصرف کنندگان، در بازه ای زمانی شاهد حضور کمرنگ برخی سبک ها در بازار بودیم. با این وجود، در چند سال اخیر که عناوین مستقل کم کم خودی نشان دادند، سبک های فراموش شده نیز توانستند دوباره بر سر زبان ها بیافتند.اشاره و کلیک یا Point and click... ادامه مطلب

معرفی بازی انتقام سلاطین؛ جنگجویان صحرا

بازی های زیادی نیستند که بتوانند با ساخته معروف استودیو سوپرسل رقابت نمایند. Clash of Clans نه تنها موفقیت های گوناگونی به دست آورد، توانست الگوی ساخت عناوین زیادی هم قرار بگیرد. شاید بیراه نباشد بگوییم امروزه سبک استراتژی اسمارت فون ها زیر سایه این بازی قرار گرفته و به همین خاطر کمتر سازنده ای... ادامه مطلب

معرفی بازی iSlash Heroes؛ عبور شوریکن ممنوع

شش سال از عرضه اولین نسخه بازی فروت نینجا می گذرد؛ محصول موفق استودیوی Halfbrick که به همه گیمرهای طالب اکشن های خشونت بار ثابت کرد که قطعه قطعه کردن میوه ها هم می تواند به اندازه نصف کردن آدم ها در بازی ها جذاب و تسلی بخش باشد!همانطور که انتظار می رفت، موفقیت چشمگیر... ادامه مطلب

هفت سنگ؛ سرگذشت عجیب لورا

زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را... ادامه مطلب

طعم خوش سادگی؛ بهترین بازی های استودیو Ketchapp که سال 2016 به انتشار رسیدند

تنها یک فرضیه می تواند این حجم از بازی های به انتشار رسیده توسط Ketchapp را توجیه کند. این که آن ها درختی جادویی داشته و ماهیانه چندین اپلیکیشن به عنوان میوه هایش می چینند. هم اکنون که این مطلب را می خوانید، فرانسوی ها 33 بازی گوناگون را طی سال 2016 به انتشار رسانده... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x