بازی Red Dead Redemption به پی سی می آید، اما نه آنطور که انتظار داشتیم

بازی Red Dead Redemption به پی سی می آید، اما نه آنطور که انتظار داشتیم

بازی Red Dead Redemption هنگام عرضه در سال ۲۰۱۰، تنها روی پلتفرم های اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در دسترس قرار گرفت و پی سی گیمرها، هیچگاه موفق به تجربه آن نشدند. اما حالا به نظر می رسد که بالاخره می توان شاهکار استودیوی راک استار را روی پلتفرم پی سی تجربه کرد؛ هرچند که گزینه ای چندان ایده آل به شمار نمی رود.

کمپانی سونی بعد از انتشار اولین تریلر Red Dead Redemption 2، طی بلاگ پستی خبر از همکاری مجدد با راک استار داد و اعلام کرد بزودی می توان منتظر عرضه نسخه ابتدایی Red Dead Redemption روی سرویس استریم بازی PlayStation Now بود؛ سرویسی که چندی پیش روی پی سی نیز در دسترس قرار گرفت و امکان استریم بازی های کنسول پلی استیشن ۳ را فراهم می آورد.

نیمه پر لیوان آن است که برای تجربه Red Dead Redemption از طریق سرویس پلی استیشن ناو، نیازی به در اختیار داشتن کنسول پلی استیشن ۴ نیست؛ اما در هر صورت باید مبلغ مشخصی را برای خرید اشتراک آن به صورت ماهانه بپردازید.

این در حالی است که مایکروسافت، از مدت ها پیش با راه اندازی قابلیت Backward Compatibility روی کنسول اکس باکس وان، Red Dead Redemption را در اختیار مخاطبان گذاشته بود و خریداران پیشین بازی، می توانستند به صورت رایگان، به تجربه آن روی کنسول نسل هشتمی خود بپردازند.

گذشته از این، باید افزود که به گفته سونی، همکاری با راک استار بدین معنا خواهد بود که دارندگان پلی استیشن ۴، زودتر از سایر گیمرها به برخی از محتویات آنلاین Red Dead Redemption 2 دسترسی خواهند یافت.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato