ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

تیم کوک: تکنولوژی باعث پیشرفت چشم گیر صنعت خودرو خواهد شد

مدت هاست خبرهای متعددی پیرامون پروژه اتومبیل «تایتان» اپل، به گوش می رسد و گفته می شود متخصصین و کارمندان بسیار زیادی مشغول به کار و پیشبرد مراحل توسعه خودروی الکتریکی هستند. «تیم کوک» مدیر عامل کمپانی ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۵ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۰

مدت هاست خبرهای متعددی پیرامون پروژه اتومبیل «تایتان» اپل، به گوش می رسد و گفته می شود متخصصین و کارمندان بسیار زیادی مشغول به کار و پیشبرد مراحل توسعه خودروی الکتریکی هستند.

«تیم کوک» مدیر عامل کمپانی اپل توصیفی از رویکرد این شرکت نسبت به صنعت خودرورسازی بیان کرده که کاملاً در سبک و سیاق اهالی کوپرتینو می گنجد و احتمالات توسعه اتومبیل اپل را از بین نمی برد.

کوک می گوید: «درباره شایعات نمی توانم حرفی بزنم. اما همانطور که می دانید ما همواره سعی داریم در صنایع مختلف به ارتقای کیفیت تجربی مصرف کنندگان کمک کنیم. اپل همیشه به دنبال نوآوری و فناوری های تازه است و فضای توسعه اتومبیل جایی است که توانایی نمود تکنولوژی های گسترده ای را دارد.»

«صنعت خودرو یکی از جالب توجه ترین بسترهای مردم بوده و به اعتقاد من تکنولوژی می تواند انقلابی در آن ایجاد کند.»

Capture-w600

وقتی «باب منزفیلد» متخصص واحد اتومبیل بلک بری به استخدام اپل در آمد، شایعات توسعه پروژه تایتان قوت یافت. به نظر می رسد منزفیلد که مدیریت تیم خودروی کمپانی را بر عهده گرفته، نیروهای فعال این قسمت را کاهش داده و بیشتر روی ساخت یک سیستم عامل یکپارچه برای اتومبیل های خودران و الکتریکی تمرکز کرده است.

به گزارش بلومبرگ اپل در حال ساخت بستر واقعیت مجازی است تا قبل از وارد کردن اتومبیل های خودران به سطح شهر، بتواند آنها را در دنیای مجازی آزمایش کند. این واحد با به کارگیری بسیاری از مهندسین خودروی بلک بری، پروژه تایتان را بیش از پیش محتمل ساخته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • behnam
  behnam | ۵ آبان ۱۳۹۵

  آی کار ، آی موبیل،آی پراید

 • hamid
  hamid | ۵ آبان ۱۳۹۵

  راستی باب منسفیلد هم از سال 1999 تو استخدام اپل بوده

 • hamid
  hamid | ۵ آبان ۱۳۹۵

  مهندسین خودروی بلک بری ! چی زدین شما بلک بری داره با آمار فروش افتضاح گوشیاش دست و پنجه نرم میکنه کی تو کار خودران تصحیحش کنین تا کسی نیومده

مطالب پیشنهادی