قیمت نینتندو سوییچ به انتظارات مردم نزدیک خواهد بود

قیمت نینتندو سوییچ به انتظارات مردم نزدیک خواهد بود

مسئله «قیمت گذاری» یکی از بزرگترین چالش هایی است که ژاپنی ها با نینتندو سوییچ پیش رو خود میبینند. با توجه به این که می توانید ورژن های اسلیم پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان را با قیمت ۲۹۹ دلار بخرید نینتندو باید با پایین نگه داشتن قیمت، کنسولش را یک قدم به موفقیت نزدیک کند. گفته های این کمپانی هم نشان می دهند آن ها به اهمیت فراوان این بخش واقف هستند.

بر اساس گفته ژاپنی ها، شاید قیمت نینتندو سوییچ به گونه ای باشد که نینتندو به روند سودآوری خود ادامه بدهد اما به انتظارات مردم نزدیک خواهد بود. منتقدان صنعت گیمینگ معتقدند که جدا از بازاریابی نادرست و ایده های نه چندان جالب، همین قیمت گذاری نامناسب توانست Wii U را زمین بزند. شاید جالب باشد بدانید برای خرید این کنسول هم اکنون باید ۲۹۹ بپردازید.

تحلیل گران پیشبینی کرده اند که نینتندو برای موفقیت نینتندو سوییچ مجبور است تا قیمت کنسولش را کمتر از ۳۰۰ دلار نگه دارد. مایکل پکتر پیرامون این قضیه گفته بود: «قیمت یک کنسول به سخت افزارش وابسته است و برای موفقیت هم نیازمند قیمت و سخت افزار مناسب هستید. اگر قدرت نینتندو سوییچ برابر با پلی استیشن ۴ باشد فکر می کنم آن ها می توانند دیوایس خود را بین ۲۴۹ تا ۲۹۹ دلار قیمت گذاری کنند.»

چند روز پیش از تریلر معرفی دیوایس ژاپنی ها شایعاتی به دست رسید که نشان می داد نینتندو سوییچ قدرتی مشابه پلی استیشن ۴ داشته و ژاپنی ها قیمت کنسول خود را بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار نگه می دارند. برای اطلاعات بیشتر از این کنسول باید تا ۲۳ دی ماه و مراسم رونمایی از آن صبر کنیم. نینتندو تصمیم گرفته تا نینتندو سوییچ را مارس ۲۰۱۷ (اسفند-فروردین) عرضه نماید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato