کمپانی های Razer و Nacon از کنترلرهایی حرفه ای برای پلی استیشن 4 رونمایی کردند

دو کمپانی Razer و Nacon به تازگی از کنترلرهای حرفه ای خود برای کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی کرده اند که اواخر امسال، در کشورهای اروپایی عرضه می شوند. این کنترلرها که در بلاگ رسمی سونی معرفی شدند، تماماً از سوی کمپانی ژاپنی پشتیبانی می شوند و اساساً براساس نیازهای بازیکنان حرفه ای مسابقات eSports ساخته شده اند.

هر دو کنترلر، از ویژگی های معمول DualShock 4 پشتیبانی می کنند و در عین حال، قابلیت های جدیدی با خود به همراه می آورند. کنترلر ریزر که Raiju نام گرفته، از دو بامپر و دو تریگر اضافه بهره می برد که ظاهری شبیه به کنترلر Elite اکس باکس وان به DualShock 4 بخشیده است. علاوه بر این، Raiju از دو پروفایل مختلف بهره می برد که می توان به سرعت میان آنها تعویض کرد و بازی را ادامه داد.

ps4_pro_controller_razer_raiju-w600

 

از طرف دیگر، کنترلر Nacon Revolution از فرموری انحصاری برای افزایش دقت در مسابقات حرفه ای بهره می برد و D-Pad آن از هشت جهت پشتیبانی می کند. مضاف بر این، از طریق اپلیکیشن اختصاصی پی سی، می توان چهار پروفایل مختلف برای Revolution به وجود آورد و چیدمان دکمه های کنترلر را به صورت تمام و کمال تغییر داد. گفتنی است که ۶ وزنه هم به همراه Nacon Revolution عرضه می شود که امکان شخصی سازی هرچه بیشتر وزن کنترلر را مهیا می سازد.

در نهایت باید افزود که هنوز تاریخ عرضه دقیق و قیمت دو کنترلر Razer Raiju و Nacon Revolution مشخص نشده اما در تعطیلات کریسمس امسال می توان منتظر عرضه آنها به بازارا اروپا و سپس دیگر نقاط جهان بود.

ps4_pro_controller_nacon_revolution-w600

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟