موبایل Phab 2 Pro لنوو طی هفته آتی به همراه پلتفرم تانگوی گوگل عرضه می شود

موبایل Phab 2 Pro لنوو طی هفته آتی به همراه پلتفرم تانگوی گوگل عرضه می شود

گوگل طی چند وقت اخیر، روی پروژه های بسیار جالبی کار می کرده و به نظر می رسد که کمپانی ساکن مانتین ویو بالاخره برای رساندن این پروژه ها به دست مردم آماده شده است.

بعد از عرضه موبایل های پرچمدار پیکسل، گوگل حالا آماده شده تا نخستین دستگاه بهره مند از پروژه تانگو، یعنی Phab 2 Pro لنوو را به بازار بفرستد؛ موبایلی که قرار است یک نوامبر (برابر با ۱۱ آبان ماه) با قیمت ۴۹۹ دلار به بازار ایالات متحده عرضه شود.

اسمارت فون Phab 2 Pro لنوو برای نخستین بار در کنگره جهانی موبایل امسال به نمایش درآمد. لنوو آن موقع وعده داد که Phab 2 Pro را در فصل تابستان عرضه می کند اما این وعده محقق نشد و چندی پیش، تاخیر در عرضه آن تا ماه نوامبر تایید شد.

تانگو، که پیش تر به نام پروژه تانگو شناخته می شد، پلتفرمی برای تعیین موقعیت و نقشه برداری سه بعدی از محیط است. این پروژه، بزرگترین قمار گوگل روی تکنولوژی واقعیت افزوده و در مجموع، یکی از جالب توجه ترین پلتفرم های واقعیت افزوده حال حاضر به شمار می رود. تا به امروز می دانیم که Phab 2 Pro قرار است به همراه نرم افزارهایی همچون اپلیکیشنی برای قرار دادن لایه های مجازی هنری در اتاق پذیرایی منزل به دست مشتریان برسد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato