عرضه آیفون 7 غیرقاچاق به بازار کشور از پنجشنبه همین هفته؛ قیمت شکسته می شود

حدودا یک ماهی از عرضه آیفون 7 به بازارهای جهانی می گذرد و حال آنطور که رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی و لوازم جانبی کشورمان گفته این موبایل از روز پنجشنبه از درگاه های رسمی و ثبت شده وارد بازار ایران می شود.

غلامحسین کریمی نوید آن را داد که با ورود آیفون 7 در روزهای آینده به کشور، از عطش بازار کاسته شده و قیمت این محصول شکسته شود. او در ادامه اعلام نمود: هم اکنون کلیه نسخه های آیفون 7 که در بازار ایران به فروش می روند قاچاق هستند اما موبایل هایی که قرار است ظرف یک تا دو روز آینده از سوی 6 الی 7 شرکت تایید شده و به صورت رسمی وارد بازار شوند همگی ثبت شده خواهند بود.

کریمی ادامه داد که هم اکنون هیچ یک از شرکت های مورد تایید وزارت صنعت و معدن برای واردات آیفون نمایندگی رسمی اپل را ندارند. طبق گفته این مقام مسئول هم اکنون 17 شرکت مختلف مجوز واردات آیفون را دریافت کرده اند که همگی حقوقی هستند و شخص حقیقی در واردات آنها دست ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد شرکت هایی که هم اکنون مجوزهای لازم برای واردات آیفون را دریافت کرده اند به صورت غیرمستقیم این محصول را خریداری می کنند و با ضمانت خود به مردم گارانتی ارائه می کنند.

کریمی از مردم تقاضا کرد، که حتما از مغازه‌های دارای پروانه فروش این محصول را خریداری و از گارانتی آن اطمینان حاصل کنند و این امر را در نظر داشته باشند که موبایل‌ هایشان دارای شناسه بوده و با ارسال کد 15رقمی می‌توانند از سلامت این محصول اطمینان حاصل کنند.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟