سونی برای علاقه مندان به پلی استیشن، کتاب رنگ آمیزی منتشر کرد

سونی برای علاقه مندان به پلی استیشن، کتاب رنگ آمیزی منتشر کرد

معمولاً طراحی کاراکترها و مدل های سه بعدی و گرافیکی بازی های ویدیویی، سال ها به طول می انجامد و استودیوهای توسعه دهنده وقت بسیار زیادی را صرف روح بخشی به شخصیت های اصلی عناوین می کنند.

اما حالا در حرکتی جدید و البته تعجب برانگیز، کمپانی سونی شخصاً کتاب رنگ آمیزی پلی استیشن را طراحی کرده تا «مخاطبین بتوانند با سلیقه و خلاقیت خودشان به کاراکترهای پرطرفدار رنگ و روح ببخشند».

کتاب «هنر برای بازیکنان» که هم اکنون از طریق فروشگاه آمازون قابل خریداری است، الگوی طراحی اغلب شخصیت های مشهور و خاطره انگیز پلی استیشن مانند کریتوس، ناتان دریک، سکبوی و حتی الوی، را در اختیار علاقه مندان قرار داده تا رنگ آمیزی شوند.

kratos.0 (1)-w600

اگرچه با توجه به حضور تنها ۱۶ بازی و حدود ۹۰ صفحه محتوا، قیمت ۱۰ دلاری این کتاب کمی بالا به نظر می رسد، اما یقیناً سونی دست شما را برای خلق ریش های پدرگونه ی کریتوس باز گذاشته یا حتی می توانید دنیای تاریک و غمبار بلادبورن را به سرزمین رنگ ها و شادی تبدیل نمایید.

سونی نشر این کتاب را به «نیک کانوی» گرافیست ژانر نوجوان سپرده تا خلاقیت گیمرهای جوان را برانگیخته کرده و کمی به کودک درون مخاطبین بپردازد.

nathandrake-w600

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato