سامسونگ نگران مصرف باتری است؛ گلکسی S8 به نمایشگر 4K مجهز نخواهد بود [شایعه]

سامسونگ نگران مصرف باتری است؛ گلکسی S8 به نمایشگر 4K مجهز نخواهد بود [شایعه]

با اتفاقات و حواشی که برای گلکسی نوت ۷ رخ داد، تمام نگاه ها به سمت پرچمدار بعدی سامسونگ، یعنی گلکسی اس ۸ معطوف شده و در هفته های گذشته شاهد انتشار شایعات و اخبار بسیار زیادی درباره آن بوده ایم.

کمپانی کره ای نیز به جهت بازیابی اعتبار و جلب اطمینان مجدد مخاطبین، به نظر می رسد تلاش های بسیار زیادی برای توسعه بی نقص و ارائه نوآوری های جدیدی در S8 می کند.

در حالی که ماه گذشته، یک خبرگزاری کره ای از حذف دکمه هوم در تلفن هوشمند مورد بحث خبر داده بود، گفته های جدید یکی از تامین کنندگان قطعات سامسونگ دوباره اشاره می کند اس ۸ فاقد دکمه فیزیکی هوم است.

این شرکت که از طریق شبکه اجتماعی چینی Weibo دست به نشر این خبر زده، با توجه به عدم درخواست سامسونگ برای تولید قطعه فیزیکی دکمه هوم، معتقد است پرچمدار آینده کره ای ها با حاشیه نمایشگر بسیار کمی تولید خواهد شد.

samsung-galaxy-S8

حرف از نمایشگر به میان آمد، این تامین کننده اذعان داشته برخلاف شایعاتی که اخیراً مبنی بر صفحه نمایش ۴K گلکسی S8 منتشر شده، این موبایل ۵.۵ اینچی مثل گذشته از رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل برخوردار خواهد بود.

کمی قبل گفته می شد سامسونگ برای ارتقای تجربه واقعیت مجازی گلکسی اس ۸ به نمایشگر ۴K روی خواهد آورد؛ اما این مسئله موجب افزایش مصرف باتری خواهد شد و با نگاهی به حوادث نوت ۷، بهره مندی مجدد از رزولوشن ۲K منطقی خواهد بود.

گفته می شود گلکسی S8 احتمالاً ۲۶ فوریه (۸ اسفند) معرفی خواهد شد و از سخت افزار بسیار قدرتمندی برخوردار است.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato