سامسونگ برنامه بتای اندروید 7 برای پرچمدارانش را آغاز کرد

سامسونگ برنامه بتای اندروید 7 برای پرچمدارانش را آغاز کرد

پرچمداران امسال سامسونگ گلکسی S7 و S7 اج اولین موبایل هایی از این کمپانی خواهند بود که طعم اندروید نوقا را می چشند، چرا که این شرکت به تازگی برنامه بتای عرضه این نسخه را آغاز کرده است.

برنامه گلکسی بتا برای S7 فعلاً در کشورهای آمریکا، انگلیس و کره جنوبی در دسترس قرار دارد، اما گفته می شود به زودی اهالی کشور چین نیز از آن بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان می بایست ابتدا در این برنامه ثبت نام و سپس اپلیکیشن «Galaxy Beta Program» یا «Samsung Members» را روی تلفن هوشمند خود نصب نمایند تا بتوانند پیش از بقیه نسخه بتای اندروید نوقا را تجربه نمایند. کسانی که صاحب گلکسی S7 اج نسخه اختصاصی المپیک و یا نسخه موسوم به «Injustice Edition» باشند فرصت عضویت در برنامه مذکور را نخواهند یافت.

در کشور انگلیس تنها گلکسی S7 های آنلاک شده و در کشور آمریکا نسخه های تحت قرارداد با اپراتورهای Sprint ،T-Mobile و Verizon  خواهند توانست بتای آخرین نسخه سیستم عامل ابزارهای موبایل گوگل را روی موبایل پرچمدار خود تجربه نمایند.

وبسایت Sammobile چندی بیش اولین اسکرین شات های اجرای اندروید ۷ روی موبایل گلکسی S7 را منتشر کرده بود که در اینجا می توانید آنها را از اینجا ببینید.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato