سامسونگ و یک میلیون دلار جایزه در هر ماه برای بهترین توسعه دهندگان تایزن

سامسونگ و یک میلیون دلار جایزه در هر ماه برای بهترین توسعه دهندگان تایزن

سامسونگ و یک میلیون دلار جایزه در هر ماه برای بهترین توسعه دهندگان تایزن

سامسونگ بهتر از هرکس می داند بدون وجود اپلیکیشن های متنوع و جذاب، سیستم عامل تایزن هرگز به یک رقیب جدی برای اندروید تبدیل نخواهد شد.

شرکت کره ای بر همین اساس در تازه ترین تلاش خود برای رفع این نقیصه، از برنامه موسوم به Tizen Mobile App Incentive Program پرده برداشته است.

سامسونگ در این طرح به توسعه دهندگانی که اپلیکیشن آنها در بازه ای بین بهمن ۹۵ تا اوایل مهر ۹۶ در فروشگاه تایزن جزو ۱۰۰ نرم افزار برتر قرار گرفته و بیش از همه توسط کاربران دانلود شود، هر ماه جایزه چشمگیری به مبلغ ۱۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد.

اعطای این رقم توسط سامسونگ به این معناست که شرکت کره ای قصد دارد در یک بازه ۹ ماهه، هر ماه رقمی در حدود ۱ میلیون دلار در اختیار توسعه دهندگان سیستم عامل اختصاص خود قرار دهد.

شاید اگر تعداد تلفن های هوشمند ساخته شده مبتنی بر این سیستم عامل را در نظر بگیریم، صرف چنین رقمی چندان منطقی به نظر نرسد، اما لازم است توجه داشته باشید که سامسونگ تایزن را در بسیاری از محصولات خود از جمله تلویزیون ها، ساعت های هوشمند، دوربین ها و حتی لوازم خانگی هوشمند مورد استفاده قرار می دهد.

شرکت کره ای پیشتر هم اعلام کرده بود توسعه دهندگانی که بازی های مبتنی بر موتور Unity را از اندروید یا iOS به سیستم عامل تایزن پورت نمایند، ۱۸۵ هزار دلار جایزه دریافت خواهند کرد.

در پایان گفتنی است برای مطالعه جزئیات مربوط به برنامه ی اخیر سامسونگ می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل