فروش مدل های سبز ب ام و از مرز یکصدهزار دستگاه گذشت

فروش مدل های سبز ب ام و از مرز یکصدهزار دستگاه گذشت

بی ام و از سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۰۰ هزار خودرو هیبرید و برقی فروخته است، بخش اعظم این فروش مربوط به مدل i3 می شود. در واقع ۶۰ هزار دستگاه از این حجم فروش مربوط به مدل i3 است که در دو نسخه هیبرید مجهز به موتور درون سوز و نسخه تمام برقی ارائه می شود و ارزان ترین محصول در سری i بی ام و است.

bmw-point-one-s-solar-station-is-the-best-looking-charger-for-your-i3_1

ایالات متحده، آلمان، نروژ و انگلستان بزرگ ترین بازارهای بی ام و در بخش فروش خودروهای هیبرید و برقی محسوب می شوند. بی ام و به تازگی مدل i3 را مجهز به باتری های با ظرفیت بالاتر کرده است.

نسخه تمام الکتریکی در حدود ۱۹۵ مایل برد دارد و نسخه مجهز به موتور بنزینی دو سیلندر برد را به بیش از ۲۸۸ مایل می رساند.

bmwi3-stan_85-w600-h600

مدل سری i را با نام i8 می شناسیم، که در تعداد به نسبت زیادی وارد کشور ما شده است. با قدرتی در حدود ۳۵۷ اسب بخار و قرار گیری در کلاس خودروهای هیبرید اسپرت از سال ۲۰۱۴ تا به امروز بیش از ۱۰ هزار عدد از این مدل به فروش رفته است.

2017_bmw_i3-94-ah_overseas_05

بی ام و مدلهای هیبرید دیگری همچون ۲۲۵ xe Active Tourer و ۳۳۰e و ۷۴۰e و x5 xdrive40e را در سبد محصولات خود دارد که در مجموع بیش از ۳۰ هزار دستگاه از آن ها فروخته است و به زودی هم مدل هیبرید سری ۵ جدید به آن ها اضافه خواهد شد.

bmw-i8-concept-spyder_100386853_m

بی ام و i8 رودستر، مینی کانتری من هیبرید و x3 تمام الکتریکی تا سال ۲۰۲۰ از راه خواهند رسید و پس از آن باید شاهد عرضه سری inext که اولین خودروی تمام خودکار این شرکت خواهد بود، باشیم.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato