دانشگاه آکسفورد در سال 2017 دوره های آموزشی آنلاین رایگان برگزار می کند

دانشگاه آکسفورد در سال 2017 دوره های آموزشی آنلاین رایگان برگزار می کند

دانشگاه آکسفورد در سال 2017 دوره های آموزشی آنلاین رایگان برگزار می کند

دانشگاه بزرگ آکسفورد که در رده نخست بهترین مراجع آموزشی دنیا نیز قرار دارد، به زودی به جمع موسسات برکرلی، هاروارد و MIT برای ارائه گسترده دوره های آموزشی آنلاین رایگان (MOOC) می پیوندد.

آکسفورد با همکاری پلتفرم آموزشی آنلاین غیرانتفاعی edX از فوریه سال ۲۰۱۷ (بهمن ماه) کلاس های رایگانی مرتبط با اقتصاد تحت عنوان «از درماندگی تا کامیابی؛ درک توسعه اقتصادی» برگزار می نماید.

در حالی که ایده آموزش آنلاین رایگان از سال ها پیش توسط اغلب دانشگاه های امریکایی مطرح شد و نیویورک تایمز سال ۲۰۱۲ را سال MOOC خواند، دانشگاه آکسفورد تاکنون وارد این دسته نشده بود.

shutterstock_127289438-610x406-w600

با این حال هیچوقت دیر نیست و به لطف این اتفاق عموم مردم تجربیات یکی از بهترین استادان حوزه اقتصاد و سیاست عمومی به نام «پروفسور پاول کالیر» را در آینده نزدیک در اختیار خواهند داشت.

آقای کالیر محوریت کلی این دوره های آموزشی را «آشنایی با نقش اساسی و مهم دولت ها در توسعه اقتصادی ملت ها» دانسته و وظیفه خود را ارتقای دانش دولتمردان، معلمان، کارآفرینان، روزنامه نگاران و مردم می داند.

مهلت ثبت نام در این دوره شش هفته ای، از هم اکنون از طریق پلتفرم آموزشی اشاره شده در دسترس است و علاقه مندان می توانند با صرف زمان دو الی سه ساعت در هفته، به فراگیری رویکردهای اساسی اقتصادی بپردازند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل