همه چیز درباره آیفون 13
شواهد تاکید می کنند تنها یکی از مدل های آیفون 8 به نمایشگر OLED مجهز خواهد بود

شواهد تاکید می کنند تنها یکی از مدل های آیفون 8 به نمایشگر OLED مجهز خواهد بود

همانطور که در هفته های گذشته باخبر شدید، پیش بینی می شود اپل به طور کلی طراحی و احتمالاً مواد به کار رفته در آیفون های سال آینده را تغییر دهد.

علاوه بر این می دانیم سال ۲۰۱۷ تولد ده سالگی این تلفن هوشمند بوده و گفته می شود کمپانی ساکن کوپرتینو برنامه های ویژه ای مانند عرضه سه مدل مختلف از آیفون ۸ را در سر می پروراند.

حالا یکی از تحلیلگران موسسه KGI Securities تمام پیش بینی های خود را تا به این جای کار منتشر ساخته و بر مجهز بودن تنها یکی از مدل های آیفون بعدی به نمایشگر OLED تاکید می کند. علاوه بر این به تشریح رویکرد اپل برای ابعاد صفحه نمایش و قابلیت های دوربین پرداخته است.

design-gallery-jet-black-large-w600

بر اساس این گزارش، کمپانی تحت مدیریت تیم کوک، در سال ۲۰۱۷ سه مدل آیفون به شرح زیر عرضه خواهد کرد:

  • آیفون ۴.۷ اینچی با نمایشگر LCD و دوربین واحد
  • آیفون ۵.۵ اینچی با نمایشگر LCD و دوربین دوگانه
  • آیفون ۵.۵ اینچی با نمایشگر OLED و دوربین دوگانه

بنابراین احتمالاً دوربین دوگانه در انحصار نسخه پلاس باقی خواهد ماند و فقط مدل ویژه (که پیش بینی می شود در ابتدا به صورت محدود تولید گردد) از نمایشگر OLED برخوردار خواهد بود.

این موسسه قیمت مدل مجهز به OLED را به صورت منطقی بالاتر از سایر مدل ها دانسته و معتقد است بالاتر از نسخه های ۶۵۰ و ۷۷۰ دلاری آیفون ۷ ارزش دارد.

ناگفته نماند KGI در بخش دیگری از گزارش خود اذعان داشته طراحی آیفون بعدی همانند مدل های ۴ و ۴s دارای بدنه ای تمام شیشه ای خواهد بود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato