وان پلاس می گوید سرعت شارژ موبایل 3T از پیکسل اکس ال گوگل بیشتر است

وان پلاس می گوید سرعت شارژ موبایل 3T از پیکسل اکس ال گوگل بیشتر است

وان پلاس می گوید سرعت شارژ موبایل 3T از پیکسل اکس ال گوگل بیشتر است

Dash Charge یکی از قابلیت های تحسین شده موبایل OnePlus 3 بود؛ بنابراین جای تعجب ندارد که شاهد استفاده مجدد از آن در موبایل تازه معرفی شده OnePlus 3T باشیم. کمپانی چینی وان پلاس به قدری به قابلیت شارژ سریع خانگی خود می بالد که اخیراً ویدیویی منتشر کرده و به مقایسه سرعت شارژ موبایل جدیدش با پیکسل اکس ال گوگل پرداخته است.

همانطور که در ویدیوی پایین می توان دید، موبایل وان پلاس ۳T هم که همچون پیکسل اکس ال به چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ مجهز شده، ظرف یک ساعت و ۳۰ دقیقه شارژ می شود؛ یعنی نیم ساعت زودتر نسبت به پرچمدار اهالی مانتین ویو. گفتنی است که ظرفیت باتری ۳۴۵۰ میلی آمپر ساعتی پیکسل اکس ال، اندکی از باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعتی وان پلاس ۳T بیشتر است، اما تاثیر چندانی در سرعت شارژ نمی گذارد.

اگرچه باید پذیرفت که Dash Charge یکی از سریع ترین تکنولوژی های شارژ حال حاضر جهان است، اما پیش از این نمونه های بهتر از آن را نیز دیده ایم. برای مثال، موبایل نکسوس ۶P گوگل، با باتری ۳۴۵۰ میلی آمپر ساعتی، ظرف یک ساعت و ۲۹ دقیقه به صورت کامل شارژ می شود.

ضمناً گفتنی است که پیکسل اکس ال و نکسوس ۶P با وجود تجهیز به چیپست های اسنپدراگون، از ویژگی معروف «شارژ سریع» کوالکام بهره نمی برند و در عوض به قابلیت های USB Type-C متکی هستند. در ادامه، ویدیوی مقایسه چینی ها از سرعت شارژ پیکسل اکس ال گوگل با OnePlus 3T قابل مشاهده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل