تیزر تبلیغاتی رنج روور؛ نبرد با شیب تُند در دامنه آلپ [تماشا کنید]

تیزر تبلیغاتی رنج روور؛ نبرد با شیب تُند در دامنه آلپ [تماشا کنید]

خودروهای رنج روور آنقدر لوکس و گرانقیمت هستند که افراد کمی آنها را برای آفرود سنگین انتخاب می کنند. اخیرا کمپانی لندروور که مالک این برند محسوب می شود، در اقدامی بسیار هیجان انگیز خواسته به همه نشان دهد که علی رغم تمام مواد با کیفیت و قیمت بالا، رنج روور اسپورت در واقع روح یک لندروور را دارد و می تواند پستی و بلندی ها را به راحتی فتح کند.

برای این کار یک دستگاه رنج روور اسپورت به ارتفاعات ۲۹۷۰ متری کوه های آلپ در سوئیس انتقال داده شده و این خودرو باید مسیر ۱۴.۹ کیلومتری را تا پایین دامنه ها که سرازیری های بسیار تندی دارد، طی کند.

range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_4

بن کالینز بدلکار حرفه ای و راننده اسبق مسابقات اتومبیلرانی که ایفاگر نقش استیگ در مستند خودرویی تاپ گیر بود، برای نشستن پشت فرمان انتخاب شده است.

range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_15

مسیر پیش رو با دارا بودن سطوح برفی، سنگلاخی، گلی و همچنین شیب زیاد می تواند رنج روور اسپورت را با چالش های زیادی روبرو کند.

بوق حرکت به صدا در میاید و شاسی بلند انگلیسی همانند اسکی بازان وارد پیست می شود. نکته اساسی در طی این مسیر سخت و دشوار، عدم استفاده از ترمز است؛ چرا که در چنین شیب زیادی ترمز نه تنها کمکی به کاهش سرعت نمی کند بلکه ممکن است باعث از دست رفتن تعادل شود.

range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_1 (2)

رنج روور اسپورت در طول مسیر عملکردی خارق العاده از خود به نمایش می گذارد؛ هر چند نمی توان از حضور راننده ای حرفه ای مثل بن در پشت فرمان به سادگی عبور کرد. سرانجام بعد از ۲۱ دقیقه و ۳۶ ثانیه هیجان و دلهره، بن کالینز و رنج روور اسپورت قرمز رنگ به خط پایان می رسند.

range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_6 range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_7

کالینز پس از موفقیت در پروژه اخیر گفت که این واقعا یکی از دشوارترین تست ها در دوران رانندگی اش بوده است. وی درباره مسیر خاص پیموده شده نیز اظهار کرد که وجود موانع متعدد و شرایط جوی خاص چالش های زیادی را پیش رویش قرار داده است.

range-rover-sport-goes-where-very-few-skiers-dare-in-inferno-downhill-challenge_13

مسلما شما نیز با تماشای کلیپ ضمیمه شده حرف های این راننده حرفه ای را تایید خواهید کرد. البته ناگفته نماند این پروژه تبلیغاتی بوده و رنج روور حاضر در آن در بخش های فنی مورد تقویت قرار گرفته و برای ایمنی بیشتر در صورت وقوع حادثه به رل کیج (قفس فلزی محافظ) در فضای داخلی کابین مجهز شده است.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato