نسخه واقعیت مجازی Fallout 4، در مراحل ابتدایی توسعه به سر می برد

نسخه واقعیت مجازی Fallout 4، در مراحل ابتدایی توسعه به سر می برد

نسخه واقعیت مجازی بازی محبوب و موفق Fallout 4 در جریان رویداد E3 2016 رسماً از طرف استودیو توسعه دهنده بتسدا معرفی شد؛ اما حالا بعد از گذشت حدود ۶ ماه، «تاد هاوارد» کارگردان این بازی گزارش داده توسعه این بازی در مراحل ابتدایی خود به سر می برد.

اگرچه در نمایشگاه خرداد ماه از هدست اچ تی سی وایو به عنوان یکی از پلتفرم های نسخه واقعیت مجازی بازی فال آوت ۴ یاد شد، اما این بار هاوارد هیچ سخنی از پلتفرم های احتمالی آن به میان نیاورده است؛ اما به هر جهت هر سه هدست مشهور پلی استیشن، اچ تی سی و آکیلس برای فال آوت ۴ محتمل به نظر می رسند.

video-games-bethesda-games-future-w600

هاوارد درباره این بازی می گوید: «به طور کلی دلیل و هدف دنیای واقعیت مجازی آن است که کاربر را در محیطی مجازی و عظیم غرق کند. به این معنا که هدست را روی صورت خود گذاشته و ناگهان خود را در دنیای فال آوت بیابید؛ هر جایی دلتان می خواهد بروید و هرکاری دوست دارید بکنید.»

او بر این باور است استودیو بتسدا در مورد وسعت محدود هدست های موجود در بازار و همینطور گستردگی نه چندان مطلوب مخاطبین نگران نیست و قصد دارد از فرصت بدست آمده جهت تولید یکی از بهترین تجربیات ممکن در این فضا نهایت بهره را ببرد.

نسخه واقعیت مجازی بازی بزرگی مانند Fallout 4 یقیناً یکی موفق ترین عناوین پتلفرم واقعیت مجازی خواهد بود، هرچند بازیکنان می بایست احتمالاً مدت زیادی را انتظار بکشند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato