مدیر عامل مایکروسافت خبر از توسعه یک موبایل انقلابی می دهد

مدیر عامل مایکروسافت خبر از توسعه یک موبایل انقلابی می دهد

مدیر عامل مایکروسافت خبر از توسعه یک موبایل انقلابی می دهد

بر خلاف آنچه پیشتر تصور می شد، مایکروسافت هنوز قید دنیای موبایل های رده بالا را نزده و ساتیا نادلا، مدیر عامل این شرکت اخیراً عنوان نموده که موبایل بعدی مایکروسافت، یکی از بهترین تلفن های هوشمند برای افرادی که به دنبال قابلیت های خاص هستند، خواهد بود.

نادلا در مصاحبه تازه خود با یک رسانه استرالیایی، بیان می کند که حضور مایکروسافت در بازار موبایل تداوم خواهد داشت و به نقطه ای خواهد رسید تا بهترین دستگاه موبایل را تولید کند. به کلامی ساده تر، مایکروسافت در پی برتری جستن در استانداردهای کنونی نیست و می خواهد نسل تازه ای از این محصولات را خلق کند.

شرکت ساکن ردموند البته پیشتر هم برنامه های بزرگی برای بخش موبایل داشته ولی حتی با وجود تلاش های اخیر و قابل تقدیرش در ساخت آخرین پرچمدارهای لومیا، موفق به جلب توجه ویژه ای از سوی کاربران نشده است.

این در حالیست که در سایر زمینه های سخت افزاری مانند سرفس، مایکروسافت نه تنها بر روی محصولات سازندگان ابزارهای ویندوزی تاثیر داشته، حتی الهام بخش شرکتی مانند اپل شده که کسب و کار اولش، تولید و فروش سخت افزار است.

نادلا در رابطه با مایکروسافت و دنیای موبایل می گوید:

ساتیا نادلا

ساتیا نادلا

ما همچنان در بازار موبایل حضور خواهیم داشت اما نه با توجه به تعاریفی که رهبران کنونی این بازار برای آن مشخص کرده اند. ما راه و روش یکتای خویش را خواهیم داشت که منجر به تولید برترین دستگاه همراه می شود. بر همین اساس، توسعه محصولاتی مشابه با کار سایر شرکت ها را متوقف کرده و به انجام کارهای جدیدی دست زده ایم. شاید امروز مقایس مخاطب این ابزارها بسیار کوچک باشد، و نوعی ویژگی خاص را در اختیار دسته ای از کاربران که به دنبال قابلیت های متفاوت هستند قرار دهد، ولی چنین محصولاتی نشانگر آن هستند که کار درست را انجام می دهیم. 

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل