فروش هدست HTC Vive از مرز 140 هزار واحد عبور کرد

فروش هدست HTC Vive از مرز 140 هزار واحد عبور کرد

فروش هدست HTC Vive از مرز 140 هزار واحد عبور کرد

در روز نخست ماه مارس سال جاری میلادی، کمپانی HTC پیش فروش هدست واقعیت مجازی Vive را آغاز کرد و طی ۱۰ دقیقه نخست، ۱۵ هزار واحد از آن به فروش رفت؛ این پیش فروش، درآمدی ۱۲ میلیون دلاری نصیب HTC و شریک آن، یعنی کمپانی والو کرد. حالا به گفته چیالین چانگ، مدیر دو واحد موبایل های هوشمند و دستگاه های متصل HTC، هدست Vive که در ماه آوریل به بازار آمد، تا به امروز ۱۴۰ هزار واحد به فروش رسانده است.

چانگ ضمناً می گوید که تمام واحدهای فروخته شده هدست، برای کمپانی سودآور بوده اند. وی در بخشی از سخنان خود گفته است:

HTC همچنان به شروع قدرتمند خود در قبال HTC Vive هم در بازار مصرف کنندگان و هم بازار سازمانی ادامه می دهد و در همین حال، فروشگاه Viveport که در اواخر ماه سپتامبر شروع به کار کرد، قصد دارد تجربیات مختلفی را در اختیار دارندگان Vive بگذارد.

هدست واقعیت مجازی وایو در حال حاضر با قیمت ۸۰۰ دلار به فروش می رسد و البته تجربه کاربری به مراتب بهتری نسبت به آیکس ریفت ۶۰۰ دلاری و پلی استیشن وی آر ۴۰۰ دلاری (بررسی دیجیاتو) ارائه می دهد.

در نخستین ماه سال جاری میلادی، مدیرعامل HTC اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد از بازار موبایل های هوشمند فاصله گرفته و تمرکزش را روی حوزه واقعیت مجازی معطوف کند. با این همه در ماه آوریل، تایوانی ها یکی از بهترین موبایل های هوشمند تاریخ خود، یعنی HTC 10 را به بازار عرضه کردند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل