کوجیما با یک تریلر عجیب از Death Stranding به مراسم The Game Awards آمد [تماشا کنید]

کوجیما با یک تریلر عجیب از Death Stranding به مراسم The Game Awards آمد [تماشا کنید]

انگار همانند عناوین پیشین هیدئو کوجیمای معروف، باید منتظر ویدیوهای عجیب زیادی از Death Stranding باشیم. طی مراسم The Game Awards، خالق افسانه ای متال گیر سالید پس از تعریفات فراوان مجری برنامه از او روی صحنه آمد و تریلر جدیدی از بازی بعدی اش را به نمایش گذاشت؛ ویدیویی که اطلاعات چندانی از بازی ارائه نمی داد و بیشتر مخاطبین را سردرگرم می کرد.

شاید خوشحال کننده ترین بخش تریلر را بتوانیم پیوستن Mads Mikkelsen، بازیگر معروف سریال هانیبال، به تیم بازیگران Death Stranding بدانیم. خبری که قبلا شایعاتش به گوش می رسید. پیش از تماشای این ویدیو که به صورت Real Time و رزولوشن ۴K روی پلی استیشن پرو اجرا شده بود، بد نیست بدانید کوجیما عنوان بعدی اش را طی نمایشگاه E3 2016 معرفی نمود. با توجه به گزارشات به دست رسیده نورمن ریداس، ستاره سریال واکینگ دد، نقش اصلی بازی را ایفا می کند.

شاهد همکاری آن ها پیشتر با سایلنت هیل هم بودیم که به خاطر دعوای بین کوجیما و کونامی، بازی هیچگاه به مرحله انتشار رسید. گفته های این کارگردان نشان می دهند که Death Stranding پیش از المپیک ژاپن منتشر خواهد شد. با توجه به قرارداد بین او و سونی، ممکن است بازی به صورت انحصار زمانی برای پلتفرم پلی استیشن ۴ به انتشار برسد. تریلر این عنوان را می توانید در مشاهده نمایید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato