اپل پنجمین بتای iOS 10.2 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

اپل پنجمین بتای iOS 10.2 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

اپل پنجمین بتای iOS 10.2 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

اپل امروز بتای ۵ آی او اس ۱۰.۲ را برای توسعه دهندگان و مشترکین برنامه بتای عمومی خود ارائه کرد. با چند مورد تغییر جزئی و رفع اندکی از مشکلات، به نظر می رسد که بالاخره به روز موعود برای عرضه نسخه نهایی iOS 10.2 نزدیک می شویم.

در آخرین بیلد سیستم عامل موبایل اپل شاهد والپیپرهای جدید برای آیفون و ۷۲ ایموجی تازه هستیم که با انتشار یونیکد ۹ به روز رسانی شده اند. شاید مهم ترین قابلیت در این نسخه، امکان افزودن سرویس تلویزیون کابلی یا ماهواره ای به صورت سرتاسری است.

بدین صورت کاربران فقط یک بار حساب کاربری خود را ثبت می کنند و سپس از آن در تمامی اپلیکیشن های مربوطه و بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات، بهره می گیرند.

علاوه بر این اپلیکیشن Messages نیز افکت جدید Celebration را دریافت داشته و اپلیکیشن Videos نیز ابزارک تازه ای را در خود دارد. گفتنیست این آپدیت در زمانی ارائه شده که تنها ۴ روز از عرضه iOS 10.2 Beta 4 می گذرد.

ios102beta5-1

حجم این به روز رسانی برابر با ۱.۹۵ گیگابایت بوده و شامل تغییرات زیر خواهد بود:

  • اپلیکیشن TV روی آیپاد تاچ قفل نشده و پیام «TV در دسترس نیست» را نمایش نخواهد داد.
  • همگام سازی با آیتونز ۱۲.۵ تا ۱۲.۵.۳ باعث حذف محتوای کتابخانه TV نخواهد شد.

یکی از مشکلات شناسایی شده در بتای ۵ این است که پس از حذف اپلیکیشن TV نمی توان آن را بازیابی نمود و با توجه به این موضوع باید انتظار داشت که بتای ششمی نیز در راه باشد. بنابراین طبق این برنامه ریزی، عرضه نسخه نهایی iOS 10.2 چندان دور به نظر نمی رسد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل