به روز رسانی موبایل HTC One M9 به اندروید 7.0 آغاز شد

به روز رسانی موبایل HTC One M9 به اندروید 7.0 آغاز شد

به روز رسانی موبایل HTC One M9 به اندروید 7.0 آغاز شد

شرکت HTC که سابقه خوبی در زمینه ارائه بسته های به روز رسانی برای موبایل هایش دارد، باز هم به این رویه ادامه داده و چند روز پیش خبردار شدید که عرضه اندروید ۷ نوقا برای پرچمدار کنونی آنها یعنی HTC 10 آغاز شده.

امروز این کمپانی اعلام کرد که به روز رسانی نسخه های آنلاک موبایل One M9 به اندروید ۷ را نیز آغاز کرده است، اقدامی که کاملاً شایسته تقدیر است و در حالی که اکثر تولیدکنندگان مطرح هنوز برنامه ای برای ارائه این آپدیت ندارند یا در مرحله تست به سر می برند، پرچمدار سال گذشته تایوانی ها نیز جدیدترین نسخه اندروید را دریافت می دارد.

htc-one-m9-16

البته همچون HTC 10 به روز رسانی مورد بحث نسخه ۷.۰ اندروید نوقا را به One M9 خواهد آورد و فعلاً خبری از نسخه ۷.۱ نیست. با این حال طرفداران کمپانی تایوانی بسیار خوشحال هستند، چون جزو معدود کاربرانی خواهند بود که از این سیستم عامل بهره می گیرند.

گفتنیست همان طور که دیروز خبردار شدید، کمپانی هوآوی رسماً اعلام کرد از آپدیت اندروید ۷ برای موبایل نه چندان قدیمی آنر ۷ خبری نخواهد بود، در حالی که وعده های پیشین این شرکت، حکایت از پشتیبانی ۲۴ ماهه اسمارتفون هایشان می دادند.

لازم به ذکر است مالکین نسخه های قراردادی HTC 10 و One M9 که از سوی اپراتورهای مختلف عرضه می شوند، فعلاً باید منتظر آپدیت اندروید ۷ بمانند، چون احتمالاً به روز رسانی این دستگاه ها در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز خواهد شد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل