رئیس اتحادیه اتومبیل کرایه تهران: هیچکدام از تاکسی های اینترنتی مجوز ندارند

رئیس اتحادیه اتومبیل کرایه تهران: هیچکدام از تاکسی های اینترنتی مجوز ندارند

قاسم قربانی خواه، رئیس اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران اعلام کرد شرکت های اینترنتی ارائه دهنده خدمات خودرویی در کشور بدون مجوز فعالیت می کنند.

وی افزود اکثر این مجموعه ها صرفاً از طریق ثبت شرکت به وجود آمده اند و تحت نظارت هیچ اتحادیه ای نیستند، و خلاء قانونی موجود بین ثبت شرکت و نظارت اتحادیه ها باعث شده که هر روزه شاهد افزایش تعداد این مؤسسات باشیم.

قربانی خواه اظهار داشت اخیراً شکایات متعددی از سوی مردم در رابطه با فعالیت این شرکت ها به دست مسئولین رسیده و بنابراین اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران از اتاق اصناف خواسته تا شرکت های مورد بحث را تحت پوشش خود درآورد.

او ادامه داد:

در حال حاضر تمامی نرم افزارهای ارائه دهنده خدمات خودرو به متقاضیان بدون جواز بوده و تحت نظارت هیچ نهادی نیست، و مردم باید توجه داشته باشند که در صورت بروز مشکل، هیچ نهادی پاسخگوی ضرر جانی و مالی افراد نخواهد بود.

قربانی خواه افزود هر صنفی باید تحت نظر یک رسته اتحادیه قرار گیرد تا بتواند با توجه به نرخ مصوب اتحادیه، به ارزش گذاری خدمات خود بپردازد، و اظهار داشت این اتحادیه از سال ۹۲ تاکنون هیچگونه تغییر قیمتی نداشته است.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato