همه چیز درباره آیفون 13
آیا فیت بیت با خرید Pebble به بازار ساعت های هوشمند کمک می کند؟

آیا فیت بیت با خرید Pebble به بازار ساعت های هوشمند کمک می کند؟

هفته گذشته اعلام شد شرکت Fitbit که در زمینه تولید دستبندهای هوشمند پایشگر سلامتی فعالیت می کند، استارتاپ Pebble را خریداری نموده و قصد دارد در زمینه ساعت هوشمند نیز فعالیت گسترده تری داشته باشد.

با وجود اینکه بازار ساعت های هوشمند حال و روز چندان مطلوبی نداشته و حتی تحلیلگران معتقدند آینده روشنی در انتظار این حوزه نیست، فیت بیت تصمیم گرفته به صورت عمیق تر وارد رقابت شود.

همانطور که می دانید، یکی از دلایل رشد ناکافی محبوبیت ساعت های هوشمند، قیمت بالا و عدم پشتیبانی از ارتباط موبایلی بیشتر مدل ها است. از طرفی فیت بیت به عنوان یکی از توسعه دهندگانی شناخته می شود که محصولاتی با قیمت بعضاً مناسب و مقرون به صرفه تولید می نماید.

fitbitlife02

«جیمز پارک» یکی از مدیران ارشد این شرکت می گوید:

«نمی توانم دقیقاً در مورد دلایل عدم موفقیت سایر شرکت ها در بازار ساعت های هوشمند صحبت کنم، اما ما همیشه دیدگاه و رویکرد خاص خود را داشته ایم.

تصور نمیکنم در حال حاضر محصولی در بازار وجود داشته باشد که به طور همزمان تمام المان های یک دستبند پایشگر سلامت را در کنار امکانات هوشمند یک ساعت، عمر طولانی باتری و قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده قرار دهد. با رویکرد نوین ما و به کمک پبل، به مرور زمان بازار ساعت های هوشمند زنده شده، هزینه ها پایین آمده و استقبال عمومی افزایش می یابد.»

نظر شما چیست؟ آیا فیت بیت توانایی نجات دادن بازار ساعت های هوشمند را داشته و می توان آینده موفقی را برای آن متصور شد؟

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato