با نهایی شدن قرارداد، مایکروسافت رسماً مالک لینکدین شد

با نهایی شدن قرارداد، مایکروسافت رسماً مالک لینکدین شد

با نهایی شدن قرارداد، مایکروسافت رسماً مالک لینکدین شد

پس از حدود شش ماه، بالاخره قرارداد بین مایکروسافت و لینکدین نهایی شد و اکنون می توان غول نرم افزاری جهان را به طور رسمی مالک این شبکه اجتماعی حرفه ای دانست.

این دو کمپانی به تازگی اعلام کردند عملیات نقل و انتقال به پایان رسیده، یعنی شش ماه پس از آنکه خبر رسید مایکروسافت در بزرگ ترین قرارداد خرید تاریخ خود، قصد دارد ۲۶.۲ میلیارد دلار را برای تصاحب لینکدین بپردازد.

«جف وینر» مدیرعامل لینکدین در پست بلاگ خود نوشت:

اکنون بیش از همیشه مطمئنم که پیوستن به مایکروسافت، مأموریت ما را در جهت ایجاد ارتباط بین متخصصین و حرفه ای های جهان سرعت خواهد بخشید، و پلتفرمی کارآمد و موفق تر را حاصل خواهد ساخت که نهایتاً به خلق فرصت های اقتصادی بیشتر برای تمامی اعضای جامعه نیروی کار انسانی در سرتاسر جهان خواهد انجامید.

linkedin-microsoft

برای مایکروسافت، خرید لینکدین در راستای طرح جامع آنها به منظور فراهم ساختن خدمات مبتنی بر کلاود به کسب و کارها، از جمله مجموعه آفیس ۳۶۵ به شمار می رود. این دو شرکت اعلام کردند در ادامه به حوزه های هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، خدمات کلاود، دیوایس ها و غیره نیز وارد خواهند شد.

در مورد تجربه کاربری، وینر اعلام کرد هیچ تغییر اساسی در سازوکار لینکدین اعمال نخواهد شد. وی افزود طی چند ماه آینده، این شبکه اجتماعی اطلاعات بیشتری در مورد خدمات اشتراکی و افزودن قابلیت های جدید مایکروسافت به این مجموعه منتشر خواهد ساخت.

گفتنیست پس از دریافت تأییدیه رگولاتوری دولت های ایالات متحده، کانادا و برزیل، سه شنبه هفته گذشته اتحادیه اروپا نیز نظر مثبت خود را برای نهایی شدن این قرارداد اعلام کرد، و هر دو کمپانی برای ادامه فرایند نقل و انتقال، چراغ سبز دریافت کردند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل