معرفی اپ Photo & Picture Resizer؛ آسان ترین راه برای تغییر ابعاد عکس ها

معرفی اپ Photo & Picture Resizer؛ آسان ترین راه برای تغییر ابعاد عکس ها

عکس هایی که با حداکثر رزولوشن دوربین موبایل یا دوربین های حرفه ای می گیرید، طبیعی است که حجم بالایی داشته باشند. همین موضوع اشتراک گذاری آن ها را به کار سختی تبدیل می کند، چرا که از طرفی آپلودشان در اینترنت زمان بر است و از طرف دیگر بسیاری از سرویس های بارگذاری به طور خودکار از حجم و کیفیت آن ها کم می کنند.

برای آنکه کیفیت تصویر فشرده شده کاملا مطابق میل تان باشد، بهتر است که از ابزار تخصصی این کار بهره بگیرید. Photo & Picture Resizer با بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین فشرده سازهایی است که می شناسیم.

این اپلیکیشن عکس ها را به طور همزمان به حجم و ابعادی می رساند که شما برایش تعیین می کنید. کار با آن هم بسیار ساده است. فقط عکس ها را به آن داده و ابعاد را تعیین کنید تا خروجی ها در کسری از ثانیه آماده شوند.

im2-w600

Photo & Picture Resizer عکس ها را با فرمت JPG و به دو شیوه فشرده می کند: کاهش درصدی و کاهش ابعاد. در روش اول مثلا برای اپلیکیشن تعیین می کنید که پنجاه عکس را به %۷۵ ابعاد فعلی شان برساند. اپلیکیشن این کار را به سرعت و بدون گذاشتن واترمارک انجام می دهد.

اما در روش دوم می توانید میزان کاهش را به طور دستی تنظیم کرده تا تسلط بیشتری بر ابعاد داشته باشید. به عنوان مثال به یک باره قادرید صد عکس خیلی بزرگ را به رزولوشن ۱۲۸۰x960 برسانید که مطمئنا تأثیر قابل توجهی روی حجم آن ها داشته و به میزان شگفت انگیزی از آن کم می کند.

Photo & Picture Resizer ضمنا میزان حجمی که با فشرده سازی صرفه جویی کرده اید را هم به اطلاع تان می رساند که جز قابلیت های خوب آن است. در مجموع اپلیکیشن کارش را به نحو احسن انجام می دهد، اما تبلیغاتی که در گوشه و کنارش می بینید ممکن است برایتان آزاردهنده باشند.

هر چند این تبلیغات خیلی هم درشت نیستند و بعد از مدتی کار شاید بتوان با وجودشان کنار آمد. در هر صورت اگر عکس های حجیمی دارید که فضای زیادی از حافظه را در اختیار خود گرفته اند، شاید بد نباشد که با اپ رایگان Photo & Picture Resizer آن ها را کمی فشرده تر کنید.

Photo & Picture Resizer
  • Photo & Picture Resizer
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: farluner apps
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۹ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato