«شهربازی مجازی» در الکام‌ گیمز رونمایی خواهد شد

«شهربازی مجازی» در الکام‌ گیمز رونمایی خواهد شد

«شهربازی مجازی» در الکام‌ گیمز رونمایی خواهد شد

کمتر از ۲ روز دیگر نمایشگاه الکامپ ۹۵ به مدت ۴ روز آغاز به کار خواهد کرد و در این بین، نخستین رویداد اختصاصی صنعت بازی های ویدیویی ایران با عنوان «الکام گیمز» افتتاح خواهد شد.

با تلاش و همت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، نمایشگاه الکامپ امسال دارای بخش مخصوصی است که در اختیار بازی سازان و استارتاپ های داخلی قرار گرفته تا در فضایی بالغ بر ۳۰۰ متر به معرفی محصولات خود بپردازند.

حال موسسه فرهنگی هنری پیشگامان رایانه ای بازی نو، که پیش از این سابقه توسعه چندین بازی و محصول اینترنتی را در کارنامه خود دارد اعلام کرده در نمایشگاه الکام گیمز حضور پررنگی داشته و با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین غرفه ها، از جدیدترین دستاورد خود پرده برخواهد داشت.

020033elecomgame-w600

جدیدترین اثر این موسسه که «شهربازی مجازی» نام دارد، وب سایتی تعاملی است که بازی های متنوع و زیادی را ارائه کرده و با شبیه سازی فضای یک شهربازی، جوایزی را برای شرکت کنندگان در نظر دارد.

«عباس محبی مقدم» مدیرعامل موسسه یاد شده اذعان دارد با تهیه بلیت های رقابت مجازی در این محیط می توان در قرعه کشی های واقعی هفتگی، ماهانه و سالیانه همراه با جوایزی ارزنده شرکت کرد.

علاوه بر این جایزه نفیسی (که احتمالاً یک دستگاه اتومبیل خواهد بود) به عنوان بخش اصلی برای فردی که بالاترین امتیاز را در این شهربازی مجازی کسب کند در نظر گرفته شده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل