کنفرانس White Nights روسیه رسماً به همکاران همایش بازی تهران پیوست

کنفرانس White Nights روسیه رسماً به همکاران همایش بازی تهران پیوست

کنفرانس White Nights روسیه رسماً به همکاران همایش بازی تهران پیوست

همانگونه که می دانید اواخر شهریورماه قراردادی بین مجمع بین المللی Game Connection و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به امضا رسید که طی آن برگزاری رویداد رسمی Tehran Game Convention را خبر داد.

بنابر این قرارداد، در اردیبهشت سال ۱۳۹۶، جمعی از بازی سازان داخلی و خارجی، به مدت دو روز در برج میلاد تهران گرد هم می آیند تا آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته و برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی فرصتی جهت اعتمادسازی فراهم آورند.

حالا روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای خبر می دهد با امضای توافقنامه ای میان ایران و روسیه، رویداد بین‌المللی White Nights که مقر اصلی آن در روسیه است و هر سال در سه شهر مسکو، سن پترزبورگ و پراگ برگزار می‌ شود، رسماً به همکاران نمایشگاه بین‌المللی TGC ایران پیوست.

براساس این توافقنامه بازی سازان ایرانی که قصد دارند در کنفرانس White Nights شرکت کنند می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار شوند. این کنفرانس در بهمن ماه سال جاری و در شهر پراگ برگزار خواهد شد.

گفتنی است این نخستین همکاری بین المللی نمایشگاه TGC در منطقه نبوده و پیش از این نمایشگاه GIST ترکیه نیز به همکاران این رویداد پیوسته است.

بازی‌سازان برای بهره‌مندی از این فرصت درخواست خود را به نشانی ایمیل contact@tehrangamecon.com ارسال کنند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل