همه چیز درباره آیفون 13
معرفی بازی Tap Titans 2؛ کشتن تایتان ها با یک انگشت

معرفی بازی Tap Titans 2؛ کشتن تایتان ها با یک انگشت

عجیب است اما همان المان هایی که معمولا نقاط ضعف بعضی بازی های ویدیویی هستند، به کمک عناوین Idle Games می آیند و این گونه اپلیکیشن ها را به موفقیت می رسانند. اتفاقا به همین خاطر هم هست که خیلی ها تجربه ای دلنشین از عناوین این سبک نداشته اند. چون با ذهنیت قبلی دست به انجام آن ها زده و نمی توانند با مکانیزم های گیم پلی بازی هایی که گفتیم کنار بیایند.

ولی اصلا Idle Games یا Clicking Games که از سال ۲۰۱۳ به محبوبیت رسید چیست؟ با این سبک شما باید با انجام حرکت های ساده ای همانند کلیک روی صفحه اسمارت فون، سکه هایی به دست آورده و منطقه، سربازها یا قلعه ای که دارید را پیشرفت دهید. چرا این قدر راه دور می رویم، اپلیکیشن های Tap Adventure: Time Travel و Abyssrium را تجربه کرده اید؟ این عناوین هم Idle Games بودند.

tap-titans-2
از المان های منفی قسمت پیشین می توانیم به تعداد کم تایتان ها اشاره کنیم که توسعه دهنده با اضافه سازی دشمنان گوناگون توانسته این نقطه ضعف را بپوشاند.

پرسش اینجاست با این همه سادگی، برای چه اپلیکیشن های این سبک به موفقیت رسیدند. جواب تنها یک کلمه است؛ سیستم پاداش. با بازی های Idle Games می توانید با انجام ساده ترین فعالیت ها به مرحله های بالایی برسید. جدا از این که انتخاب های فراوان برای ارتقا شخصیت ها یا ساختمان هم به خودی خود روی جنبه اعتیادآوری این گونه عناوین تاثیر مثبت گذاشته و به سختی از پای آن ها بلند خواهید شد.

Tap Titans که قسمت دومش هفته پیش به انتشار رسید را می توانیم از محبوب ترین های سبک Idle Games بنامیم؛ عنوانی که شاید بزرگترین تفاوتش با بعضی همتایان خود توجه بیشتر به ضربه های مداوم روی صفحه لمسی باشد. Tap Titans 2 داستان ساده نسخه پیشین را ادامه می دهد. یعنی نقش Sword Master را خواهید داشت و باید جهان را از دست تایتان ها نجات دهید.

tap-titans-2-game

برای این کار تنها نیستید. پس از دریافت سکه هایی می توانید شخصیت های بیشتری را آزاد کنید که آن ها خلاف پروتاگونیست، خودشان به دشمن ها حمله کرده و نیازی به دخالت شما نخواهد بود. ارتقا کاراکترها را هم فراموش نکنید. یکی از بخش هایی که Tap Titans را به موفقیت برساند و قسمت دوم با اضافه سازی قابلیت هایی سعی نموده دست بازیکن ها را برای انتخاب های گوناگون باز بگذارد.

عناوین Idle Games خیلی سلیقه ای هستند. ممکن است ساعت ها وقت خود را صرف انجام این گونه اپلیکیشن ها کنید یا به واسطه سادگی مکانیزم ها و اهمیت کم نقش بازیکن هنگام انجام فعالیت ها نتوانید تجربه ای لذت بخش از آن ها داشته باشید. بنابراین با وجود این که Tap Titans 2 از بهترین های این سبک بوده و با استقبال عجیب بازیکن ها مواجه شده است، پیش از تجربه اش به نکات مطلب دقت نمایید.

Tap Titans 2
  • Tap Titans 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Game Hive Corporation
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۲۰ / ۱۳۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato