معرفی بازی Stickman Base Jumper 2؛ سقوط

معرفی بازی Stickman Base Jumper 2؛ سقوط

سرانجام Djinnworks GmbH فهمید عنوانی با نام Stickman Base Jumper هم ساخته است؛ یکی از اپلیکیشن های جالب آن ها که چندین سال از عرضه قسمت ابتدایی اش گذشته و معلوم نبود برای چه توسعه دهنده آن را ادامه نمی دهد. راستش را بخواهید خیلی دوست داشتیم تا Stickman Base Jumper 2 را تجربه کنیم. چون مکانیزم های گیم پلی عنوان پیشین به واسطه المان هایش جایی برای پیشرفت باقی نمی گذاشت.

طبیعتا همین مسئله هم می توانست ساخت ادامه این اپلیکیشن را سخت نماید اما Djinnworks GmbH نشان داد که می داند چگونه طعم موفقیت را بچشد. آن هم نه با تغییرات مکانیزم ها، Stickman Base Jumper 2 را می توانیم از این دیدگاه تقریبا مشابه قسمت قبلی بنامیم. آن ها از همان رویه ای که برای Line Runner 3 پیش گرفته بودند استفاده کرده اند تا بازیکن های تجربه ای آشنا اما متفاوت را به خود هدیه بدهند.

stickman-base-jumper-2

بیایید ابتدا به شباهت ها بپردازیم. همانند گذشته، آدمک ها تمام مرحله ها بالای یک ساختمان یا بلندی قرار داشته و پس از سقوط به واسطه چترنجات باید روی منطقه ای فرود بیایند. اینجا دو المان مهم موفقیت شما را رقم می زنند که یکی از آن ها سرعت حرکت شخصیت داستان است. پیش از پرتاب، او مسیری را عقب رفته و سپس پرش می کند. این که استیکمن ها تا کجا برگردند و کی بپرند اهمیت خواهد داشت.

دومین مسئله چترنجات بوده و باید بدانید چه ارتفاعی از آن استفاده نمایید تا نه تنها به نقطه ای که گفته شده برسید، بتوانید پیش از اتمام وقت به زمین برسید. این از شباهت ها، حالا تغییرات؛ بزرگترین تفاوت Stickman Base Jumper 2 با عنوان قبلی سبک گرافیکی اش است که اتفاقا شاهد تاثیراتش روی گیم پلی هم هستیم. روزگاری خیلی ها مهمترین ساخته های Djinnworks GmbH را با پس زمینه هایی مشابه کاغذ و دوربین تمام دو بعدی می شناختند.

stickman-base-jumper-2-game

اما آن ها با پیشرفت اسمارت فون ها، تصمیم گرفتند سیاست خود را عوض کرده و از آبجکت های سه بعدی کنند. Stickman Base Jumper 2 هم همین گونه است؛ با این تفاوت که رنگ های نچسب Line Runner 3 را نمیبینم و از دیدگاه گرافیک با عنوانی دلنشین مواجه هستیم. جدا از این که حرکت داینامیک دوربین موجب شده تا پرش ها گاهی اوقات آدرنالین خون بازیکن ها را افزایش می دهند.

پس از ۴۸ ماه Djinnworks GmbH قسمت دوم یکی از معروف ترین اپلیکیشن هایش را به انتشار رساند. عنوانی که مطمئنا علاقه مندان به ساخته های آن ها را می توانید. فقط فراموش نکنید که با توجه به گفته های سازنده،  این اپلیکیشن طی روزهای آتی برای آی دیوایس ها عرضه خواهد شد. اگر خواهان تجربه ای از جنس هیجان هستید، Stickman Base Jumper 2 را از دست ندهید.

Stickman Base Jumper 2
  • Stickman Base Jumper 2
  • قیمت: نسخه اندروید رایگان
  • سازنده: Djinnworks GmbH
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۲۴ / ۹۴.۶ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار


اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato