ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

فیسبوک قابلیت جدید Live Audio را معرفی کرد

فیسبوک که اخیرا با به روزرسانی های تازه، ویدیو چت گروهی را به پیام رسان خود اضافه کرد، گویا می خواهد با اضافه نمودن Live Audio به نوعی رادیو را به بدنه اصلی این شبکه اجتماعی ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۰

فیسبوک که اخیرا با به روزرسانی های تازه، ویدیو چت گروهی را به پیام رسان خود اضافه کرد، گویا می خواهد با اضافه نمودن Live Audio به نوعی رادیو را به بدنه اصلی این شبکه اجتماعی اضافه کند. Live Audio ویژگی تازه ای است که به دارندگان هر دو پلتفرم iOS و اندروید، امکان ارتباط برقرار کردن با ناشران و گوینده ها را از طریق صدا، میسر می سازد.

مسلما وجود این ویژگی تازه در مناطقی که عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت وجود دارد، بسیار کارآمد و قابل استفاده خواهد بود و کسانی که ساکن این مناطق هستند می توانند از این طریق، از اجرای برنامه های مختلف لذت ببرند.

علاوه بر این، شنوندگان Live Audio روی هر پلتفرم به ویژگی های خاصی دسترسی دارند؛ تمامی دارندگان دستگاه های اندرویدی می توانند با خارج شدن از اپلیکیشن یا قفل کردن تلفن همراه خود به تمامی صداها گوش فرا دهند و کسانی هم که از سیستم عامل iOS روی آیفون های خود بهره مند شده اند، قادر به شنیدن برنامه های محبوب خود هنگام گشت و گذار در دیگر بخش های این شبکه اجتماعی، هستند.

به گفته فیسبوک، Live Audio چند هفته ای است که مراحل آزمایشی خود را پشت سر می گذارد و این شرکت برای شروع، با تعداد کمی از شبکه های خبری و نویسندگان مطرح به همکاری پرداخته و تعداد محدودی از کاربران می توانند به بخش تازه فیسبوک با ورود به قسمت News Feed دسترسی پیدا کنند.

با وجود آن که تعداد اندکی از کاربران در حال حاضر به این بخش تازه وارد دسترسی دارند، اما فیسبوک قصد دارد در اوایل سال آینده، Live Audio را در اختیار افراد و تهیه کنندگان بیشتری قرار دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی