معرفی StrangerBot؛ رباتی برای مکالمه ناشناس

معرفی StrangerBot؛ رباتی برای مکالمه ناشناس

روش های بسیار متفاوتی برای آموزش زبان انگلیسی و یا حتی زبان های مرسوم دیگر وجود دارد. این در حالی است که بسیاری معتقدند بهترین راه یادگیری این زبان ها قرارگیری در محیط و همچنین مکالمه ی رو در رو و مستقیم است. اگر می خواهید اصطلاحات را به خوبی یاد بگیرید و در مکالمه حرفه ای شوید و در مقابل شخصی را برای مکالمه رو در رو ندارید به چت روم های عمومی روی آورید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات StrangerBot@ را برایتان معرفی کنیم؛ StrangerBot رباتی است که می توانید از طریق آن با یک کاربر به صورت تصادفی به بحث و گفت و گو بپردازید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی StrangerBot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات به دنبال یک کاربر تصادفی برای شما می گردد و پس از پیدا کردن چنین شخصی شما را وارد یک گفت و گو با وی می کند.

screenshot_20161223-121707-w600

پس از این که وارد گفت و گو با شخص مورد نظر شدید کافیست سلامی کرده و از او بخواهید تا در صورت امکان به زبان انگلیسی صحبت کند. پس از آن همه چیز به شما و قدرتی که در صحبت کردن دارید بر می گردد. یکی از مزیت های StrangerBot آن است که به هنگام گفت و گو با شخصی غریبه به هیچ عنوان قادر به دیدن نام کاربری و یا آی دی او نیستید.

این مورد به قطع از سوء استفاده های فراوانی که ممکن است از طریق این ربات صورت گیرد جلوگیری می کند. یکی از مواردی که در این ربات متعجب مان کرد حضور پررنگ کاربران ایتالیایی بود که خود نشان دهنده ی محبوبیت این پیام رسان در کشور ایتالیا است.  StrangerBot ابزاری بسیار مفید برای یادگیری زبان و همچنین تقویت مکالمه به شمار می رود.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato